پارس ناز پورتال

قاصدک 24

براى مدلینگ و مدل شدن چه بايد كرد؟ (عکس)

براى مدلینگ و مدل شدن چه بايد كرد؟ (عکس)

براى مدلینگ و مدل شدن چه بايد كرد؟

 

با توجه به بازار داغ و تب مدلینگ این روزها بین جوانان به سراغ یکی از مدل های قدیمی و حرفه ای ایران رفتیم و چند دقیقه ای را با ایشان سپری کردیم.

 

جناب آقای حسن زاده از چه زمانی و کجا وارد دنیای حرفه ای مدلینگ شدید و اولین پروژه حرفه ای شما چه بود؟

 

در دوران نوجوانی تشویق دیگران من را متوجه استعدادم در این زمینه کرد ، با افراد زیادی صحبت کردم و از آنجاییکه جایگاه حرفه ای برای شروع فعالیت در ایران پیدا نکردم مجبور به همکاری با برند ها و آژانس های مدلینگ خارج ازکشور شدم و فعالیت حرفه ای ام را با یک برند ترکیه ای آغازکردم.

براى مدلینگ و مدل شدن چه بايد كرد؟ (عکس)

و پس ازآن پیشنهاد های دیگری از چند برند در مالزی و دبی داشتم که با تعدادی از آن ها همکاری کردم. با توجه به اینکه این روزها جوانان زیادی به این حرفه علاقه مند هستند و دوست دارند که حتی برای یکبار دنیای این شغل را تجربه کنند

 

شما درآمد حاصل از این حرفه را چگونه ارزیابی میکنید؟

 

درآمد حاصل از شغل مدلینگ در ایران و خارج از کشور بستگی به شرایط مدل و میزان حرفه ای بودن مدل دارد.دنیای حرفه ای مدلینگ ایران در مقایسه با کشورهای غربی کاملا متفاوت است و تا رسیدن به استانداردهای دنیا و هماهنگ کردن این استانداردها با کشور اسلامی باید مسیر زیادی را طی کنیم.

براى مدلینگ و مدل شدن چه بايد كرد؟ (عکس)

هر مدل بر اساس شرایط ظاهری و فیزیکی خود و سبکی که ابداع میکند به درجه های مختلفی رتبه بندی میشود و بر اساس رتبه و سطح خود میزان درآمدش هم تغییر میکند.متاسفانه در بین جوانان جا افتاده که مدل بودن کار راحتی است

 

و هر کس با داشتن چهره و اندام متناسب میتواند یک مدل حرفه ای شود و به راحتی کسب درآمد کند ولی در واقع مدل بودن کار سختی است و تا رسیدن به درآمد و حرفه ای شدن مسیر سختی باید طی شود.

براى مدلینگ و مدل شدن چه بايد كرد؟ (عکس)

این مسیر سخت و طولانی که فرمودید شامل چه مراحلی است و شما به عنوان یک مدل حرفه ای و بین المللی چه کارهایی را در طی روز انجام میدهید؟

 

مهمترین نکته یادگیری اصولی علم مدلینگ است ، بسیاری از جوانان فکر میکنند تنها با داشتن ظاهر مناسب میتوانند وارد حرفه مدلینگ شوند و به اوج شهرت و موفقیت برسند ، این تفکر کاملا” غلط و نادرست است.یکی از دغدغه های مهم من ورزش و رژیم غذایی است. از ابتدای زمانی که شروع به فعالیت حرفه ای در این زمینه کردم حدودا 10 سال است که محدودیت غذایی دارم و بسیاری از غذاها را که برای سلامتی بدن مضر است مصرف نمیکنم.همینطور عدم استعمال دخانیات یکی از فاکتورهایی است که به شدت به آن پایبند هستم و تحت هیچ شرایطی نه تنها مصرف نمیکنم بلکه در معرض دود مصرف دیگران هم قرار نمیگیرم.

براى مدلینگ و مدل شدن چه بايد كرد؟ (عکس)

همچنین 5 روزدر هفته بصورت کاملا جدی به ورزش فیتنس مدلینگ مشغول هستم و شاگردان زیادی در این زمینه دارم که برنامه ی تمرین شان را از من تامین میکنند.

 

تحصیلات شما در چه زمینه ای است و شغل اصلی تان چیست؟

 

من مهندسی صنایع دارم ولی در زمینه ی مد و فشن در خارج از کشور و آموزش حرفه اى مدلينگ ، مشاوره مدلینگ و همچنین به عنوان کارشناس مد داخل کشور فعالیت دارم و به آن مشغول هستم.

براى مدلینگ و مدل شدن چه بايد كرد؟ (عکس)

یک آژانس مدلینگ کاملا تخصصی راه اندازی کرده ام که در آن آموزش تمام شاخه های مدلینگ هم برای خانم ها و هم برای آقایان و هم برای کودکان در سنین مختلف بصورت کاملا حرفه ای توسط اساتید مجرب و مدل های بین المللی انجام میدهیم.

 

تیم تخصصی آژانس مدلینگ فرشتگان سعی دارد با استفاده از برترین مدل ها ، اساتید ، عکاسان ، گیریمور ها و.. به عنوان پیشگام در عرصه مد کشور سبکی جدید از زندگی را به مردم عزیزمان ارائه دهد.

براى مدلینگ و مدل شدن چه بايد كرد؟ (عکس)

آموزش مدلینگ شامل چه مباحثی است و در طول دوره چه مطالبی به هنرجوها آموزش داده میشود ؟

 

در زمینه آموزش مدلینگ متد تدريس مباحث كاملا بين المللى است و هنرجو در پايان دوره علاوه بر داشتن تسلط كامل بر علم مدلينگ هم از جهت تئورى و هم عملى ، متوجه تغييرات چشمگير در شخصيت و ظاهر خود خواهد شد.افراد برای مدل شدن تنها نباید ظاهری جذاب داشته باشند بلکه باید هنر و توانایی مدل شدن و مدل بودن را نیز داشته باشند.

 

براى مدلینگ و مدل شدن چه بايد كرد

براى مدلینگ و مدل شدن چه بايد كرد؟ (عکس)

آژانس مدلينگ فرشتگان در تهران و كرج به صورت كاملا حرفه اى با مجوز رسمى از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامى فعاليت دارد و علاقه مندان به حرفه مدلينگ ميتوانند با مراجعه به وبسایت رسمی آژانس مدلینگ فرشتگان ، قسمت تماس با ما ، از طريق شماره تماس ثابت درج شده در سایت با ما تماس بگيرند و از مشاوره رايگان ما بهره مند شوند.

 

علاقه مندان به حرفه مدلینگ میتوانند جهت تعیین وقت حضوری و تست مدلینگ ، نام ، نام خانوادگی ، قد ، وزن و یک عکس تمام قد به شماره 09379871038 تلگرام نمایند. خواهشمندیم فقط از طریق تلگرام اقدام نمایید و از گرفتن تماس مستقیم خودداری نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

آی دی اینستاگرام آژانس مدلینگ فرشتگان : Angels_Modeling_Agency

 

و اما حرف آخر؟

حرف آخر اینکه مدل بودن فقط به ظاهر نیست ، یک مدل تنها

نباید ظاهر آراسته داشته باشد بلکه باید روح و روان آراسته ای نیز داشته باشد.

 

 

اختصاصی پارس ناز

 

مطالب مرتبط :

عکس و مصاحبه با مدل بین المللی ارسلان حسن زاده