پارس ناز پورتال

قاصدک 24

جزئیات و واکنش ها به درگذشت ولی الله مومنی +عکس

مجموعه : اخبار سینما
جزئیات و واکنش ها به درگذشت ولی الله مومنی +عکس

جزئیات درگذشت ولی الله مومنی

 

این روزها سریال معمای شاه در حال پخش از تلویزیون ملی ایران است . یکی از بازیگران این سریال ، ولی الله مومنی بود که پیش ازین در نقش آژان در این سریال تاریخی بازی کرده بود . متاسفانه در حالیکه به گزارش پارسناز این بازیگر پیشکسوت قرار بود در صبح چهارشنبه  نقش دیگری در این سریال را ایفا کند بر اثر عارضه قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

 

خبر درگذشت «ولی‌الله مؤمنی» بازیگر پیشکسوت سینمای ایران که این روزها در حال ایفای نقش در سریال «معمای شاه» بود، بسیار باعث تاثر و تاسف شد . وی شب گذشته بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت.به گزارش پارسنازاین بازیگر آخرین بار در سریال معمای شاه در نقش «آژان» و مأمور سفارت شوروی مقابل دوربین رفته قرار بود فردا چهارشنبه نهم دی ماه در شهرک سینمایی غزالی مقابل دوربین برود که متأسفانه درگذشت.سایت پارسناز این مصیبت را جامعه هنری و مردم ایران تسلیت میگوید

جزئیات و واکنش ها به درگذشت ولی الله مومنی +عکس

درگذشت ناگهانی این بازیگر تاسف بسیاری را برانگیخت . در همین راستا روابط عمومی سریال معمای شاه درگذشت این هنرمند شریف را به خانواده وی و دست‌اندرکاران تلویزیون و سینمای ایران تسلیت گفته و برای او آمرزش آرزو می‌کند.

 

روابط عمومی سریال معمای شاه ،محمدرضا ورزی گفت: سه ساعت قبل از فوت ولی الله مومنی با یکدیگر صحبت می کردیم و بعد از این اتفاق من باورم نمی شد که وی فوت کرده باشد.محمدرضا ورزی کارگردان «معمای شاه» در مورد فوت ناگهانی «ولی الله مومنی» بازیگر و گوینده رادیو گفت: من هنوز در شوک هستم و بهت زده ام زیرا او صحیح و سلامت بود به طوری که سه ساعت قبل از فوتش با یکدیگر صحبت می کردیم و بعد از این اتفاق من باورم نمی شد که ولی الله مومنی فوت کرده باشد.

 

وی در ادامه سخنانش گفت : بازی او در «معمای شاه» ناقص ماند اما مهمتر از بازی او، حضور خودش بود که عزیز و ارزشمند بود، من سالهای زیادی را با این بزرگ مرد کار کردم و با او دوست بودم او در بیش از هفت اثر من حضور داشت.

 

ورزی عنوان کرد: روزهای آخر با حضور پررنگ خود درصحنه ما را یاری می کرد این را هم باید بگویم که او گوینده و دوبلور توانا و از نظر اخلاقی هم بسیار خوش ا خلاق، خوش برخورد و بذله گو بود به طوری که اگر کسی فضای خوبی نداشت با برخورد مناسب با آن شخص او را از آن حال و هوا در می آورد.

 

کارگردان این سریال تاریخی ادامه داد: ما سالهای جدای از کار با هم رفاقت داشتیم حیف شد این اتفاق افتاد زیرا او دوبلور بسیار موفقی بود و دردوبلاژ هم صدای بسیار ماندگاری داشت. فوت او را به جامعه هنری و به همکارانش در واحد دوبلاژ تسلیت می گویم.

 

ورزی کارگردان «سالهای مشروطه» ادامه داد: او در سریال معمای شاه نقش آژان را ایفا می کرد ما برای ادامه نقش او در این سریال فرد خاصی را در نظر داریم هنوز به نتیجه ای در این خصوص نرسیده ایم هر چند باید بگویم جای او را کسی نمی تواند پر کند.

 

وی خاطر نشان کرد: شب گذشته ولی الله مومنی پیش از آنکه به بیمارستان شهید رجایی کرج برسد بر اثر سکته فوت کرده بود با وجود اینکه سالم و ورزشکار بود واهل هیچ دود ودمی نبود برایم جای تعجب است که چرا این اتفاق افتاد.

 

شایان ذکر است این بازیگر پیشکسوت  آخرین بار در سریال معمای شاه در نقش «آژان» و مامور سفارت شوروی مقابل دوربین رفته و قرار بود امروز (چهارشنبه) نهم دی ماه هم در شهرک سینمایی غزالی مقابل دوربین برود که متاسفانه درگذشت.

 

 

مطالب مرتبط:

 

چهره های اصلی بازیگران معمای شاه قبل و بعد گریم

 

بازیگری که تمام بدنش گریم شده است + عکس 

 

داغترین عکسهای بازیگران در شبکه های اجتماعی 

 

بازیگر نقش امام سکته مغزی کرد +عکس