جستجو در پارس ناز

زیباترین دختر تماشگر جام جهانی مدل شد +عکس

زیباترین دختر تماشگر جام جهانی مدل شد +عکس

زیباترین دختر تماشگر جام جهانی مدل شد داستان ازین قرار است که  دختر بلژیکی ۱۷ ساله ای، به نام اگزل دسپیگلار، به هنگام تشویق تیم بلژیک، سوژه یک عکاس شد. این عکس پس از انتشار، به سرعت در دنیای مجازی، به خصوص توییتر به اشتراک گذاشته شد و در یک روز در صفحه هواداران فیسبوکش به 220 هزار لایک رسید.

 

این همان تصویری است که باعث شهرت یکشبه اگزل شده است. (تصویر برای انتشار در کافه سینما، دچار تغییراتی شده است.)

زیباترین دختر تماشگر جام جهانی مدل شد +عکس

در همین حین، کمپانی بزرگ و مشهور لورال، که از قدیمی ترین کمپانی های لوازم آرایشی، شامپو و کرم است، به اگزل پیشنهاد همکاری داد. اگزل هم در صفحه فیسبوکش، عکسی با پیراهن تبلیغاتی لورال منتشر کرد و نوشت که با این شرکت، قرار داد امضا کرده است:این عکس هم در مدت کوتاهی، بسیار دیده شد و به نظر می رسید دوران جدیدی برای اگزل تازه مشهور شده، آغاز شده است.

زیباترین دختر تماشگر جام جهانی مدل شد +عکس

اما چندی از انتشار این خبر و تصویر نگذشته بود، که سیل عظیم مخالفت های کاربران لورال، این شرکت را مجبور کرد تا این قرار داد را فسخ کند و از هوادارنش عذرخواهی کند. ظاهرا انتشار عکس دیگری از این دختر هفده ساله، در حالیکه تفنگ شکاری به دست دارد و در کنار جسد یک گوزن کوهی دیده می شود،

 

اعتراض بسیاری از هواداران لورال و فعالان محیط زیست را در پی داشته که باعث فسخ قرار داد اگزل می شود. تماشاگر فوتبالی که هم شهرت و موفقیت اش را مدیون شبکه های اجتماعیست وهم به همین دلیل، شانس بزرگ زندگی اش را از دست داده است.