پارس ناز پورتال

قاصدک 24

تلاش برای رکورد شکنی جان این مرد را گرفت (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
تلاش برای رکورد شکنی جان این مرد را گرفت (عکس)
یک بدلکار هندی که رکوردهای مختلف جهانی به خاطر استفاده از موهایش برای انجام کارهای عجیب و غریب داشت در تلاش برای رکورد شکنی جدید خود جانش را از دست داد.سیلندرا نت‌روی،۵۰ سال قصد داشت تا از فراز یک رودخانه با استفاده از راپل اما تنها با وصل بودن موهایش عبور کند اما در میان راه همه چیز به هم ریخت.
 

در حالی که هزاران نفر برای ثبت رکورد طی طولانی‌ترین مسافت جهان تنها با استفاده از قدرت موهای این مرد جمع شده بودند او در میانه راه نتوانست مسیرش را ادامه دهد و میان زمین و آسمان معلق ماند موهای این مرد به طناب و چرخ‌های راپل گیر کرد و ۲۵ دقیقه طول کشید تا نیروهای امداد در فراز این رودخانه به او برسند.
 

گزارش‌های پزشکی نشان می‌دهد که این بدلکار هندی به خاطر این زمان طولانی دچار حمله قلبی شده و به علت ایست قبلی در بیمارستان جانش را از دست داد.لحظاتی قبل از سکته قلبی؛ بدلکار هندی تلاش داشت خودش را نجات دهد.آقای روی که مامور پلیس در ایالت بنگال غربی بود تلاش داشت تا رکورد قبلی خود در کتاب رکوردهای گینس برای طی طولانی‌ترین مسافت با استفاده از راپل و موهایش بشکند. او پس از گیر کردن موهایش تلاش کرد خودش را رها کند و مسیر را با استفاده از دستهایش ادامه دهد اما موفق نشد.
این مرد هندی همچنین چند رکورد در کتاب گینس برای کشیدن اجسام سنگین با استفادهاز موهایش ثبت کرده است. او سال گذشته میلادی وقتی یک قطار با وزن ۴۲ تن را به مسافت ۵/۲ متر کشید مورد توجه رسانه‌های جهان قرار گرفت و حسابی مشهور شد.