پارس ناز پورتال

قاصدک 24

یكی دیگر از قربانیان آزار و تجاوز جنسی مایكل جكسون!!

مجموعه : اخبار سینما
یكی دیگر از قربانیان آزار و تجاوز جنسی مایكل جكسون!!
رابینسون” با ارائه مداركی موثق مدعی شده كه مایکل جكسون به او تعرض جنسی كرده است.به گزارش پارس ناز یك طراح حركات موزون به نام “وید رابینسون” كه در دهه 2000 با چهره های معروف موسیقی پاپ همكاری داشته ، با ارائه مداركی ، “مایكل جكسون” ستاره سابق پاپ را به سوء استفاده جنسی از كودكان محكوم كرده است.وی با ارائه مداركی موثق ادعا کرده است كه جكسون به او تعرض جنسی كرده و در نظر دارد طی یك دادگاه علتی این مدارك را منتشر كند. او كه در حال حاضر 30 سال دارد گفته ، زمانی كه 5 ساله بودم برای یك ویدئو با جكسون آشنا شدم و تا 14 سالگی در عمارت «نورلند رانچ» (Neverland Ranch) كه یكی از املاك جكسون بود اقامت داشتم.
 
 

البته ادعاهای «رابینسون» تا حدودی تعجب آور است. او در سال 2005 به آزارهای جنسی توسط «جكسون» شهادت داد و اینكه خودش مورد آزار قرار گرفته را تكذیب كرد. این در حالی است كه «بلانكا فرانسیا» در محاكمه سال 2005 ، جكسون را به داشتن روابط غیر اخلاقی با تمام كودكانی كه آنها را آموزش می داد ،از جمله «رابینسون»، متهم كرده بود. اما اینكه چرا «رابینسون» پس از مرگ «جكسون» چنین اعترافی كرده جای تعجب دارد.
 
یكی دیگر از قربانیان آزار و تجاوز جنسی مایكل جكسون!!
 
در سال 2005 “مایكل جكسون” به جرم سوء استفاده جنسی از یك پسربچه 13 ساله دادگاهی شد ولی از هر اتهامی تبرئه شد. ولی به نظر می رسد این موضوع درباره كودكانی همچون رابینسون صحت داشته و  «جكسون» بیش از اندازه زرنگ بوده است.وكلای «رابینسون» در حال حاضر درصدد برگزاری دادگاه علنی برای وی هستند.«رابینسون» كه در حال حاضر طراح حركات موزون خوانندگانی همچون «بریتنی اسپیرز» ، «آشر» ، «پنیك» و (NSYNC) است ،‌از 5 سالگی در كنار مایكل جكسون به فراگیری اصول و حركات موزون و موسیقی پرداخته است.