پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

برند جدید خانم جنیفر لوپز هم راه اندازی شد! (عکس)

مجموعه : اخبار سینما
برند جدید خانم جنیفر لوپز هم راه اندازی شد! (عکس)
 
الکترونیکی وری زون (verizon) پیشرو در طراحی و تولید قطعات الکترونیکی موبایل و تبلت، در یک همکاری مشترک با جنیفر لوپز، برند جدید موبایل viva movil را روانه بازار کرده اند.جنیفر لوپز مالک اصلی این مارک تجاری جدید است و بیشترین سهام آن را به خود اختصاص داده است. وی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی لس آنجلس تایمز گفت: از سال ۲۰۰۰ تاکنون جمعیت لاتین آمریکا تا ۴۸ درصد افزایش داشته است و این سفارشی خاص و متفاوت برای بازار مصرف کنندگان لاتین است.
 
برند جدید خانم جنیفر لوپز هم راه اندازی شد! (عکس)


محصولات ویوا ماویل (viva movil) در حال حاضر شامل تلفن همراه ، تبلت و دستگاه های بی سیم است و به زودی اولین فروشگاه خود را در نیویورک راه اندازی می کند.به گزارش پارس ناز بر اساس یافته های موسسه نیلسن ۲۸ درصد لاتین زبانها خواهان گوشی های هوشمند هستند ولی سرویس های گوشی های هوشمند برای آنها کمی نامأنوس است.

بنابراین با محصول جدید (viva movil) که به دو زبان اسپانیایی و انگلیسی خدمات می دهد ، مشکل آنها در استفاده از خدمات کمتر خواهد شد. لوپز تاکنون ارزش قرارداد را ذکر نکرده که این به دنبال گزارش پایگاه خبری (CBS) در عدم موفقیت تجارت لوپز بوده است. (CBS) این قرارداد را به قرارداد (Movida) تشبیه کرد که در سال ۲۰۰۷ با سرمایه ۴۰ میلیونی ورشکست شد.