پارس ناز پورتال

قاصدک 24

کشف 160 بسته مواد مخدر از جسد زنی 53 ساله..!

مجموعه : مجله خبری روز
کشف 160 بسته مواد مخدر از جسد زنی 53 ساله..!
کشف 160 بسته مواد مخدر از جسد زنی 53 ساله..!

 
 
محمود مباشری با بیان این مطلب افزود: هفته گذشته و پس از گزارش یک مورد مرگ مشکوک، بعد از تشریح جسد این زن، 160 بسته مواد مخدر از معده و روده وی کشف شد.

مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به فوت این زن در اتوبوس کرمان ـ یزد، اظهار داشت: به گفته راننده و اطرافیان، چند فرد ناشناس حین سوار شدن به اتوبوس به وی کمک کرده اند. او که در راه رفتن هم مشکل داشته در طول مسیر به سمت یزد، با ناله و وخیم شدن حال خود توجه مسافران را جلب می کند و قبل از هر نوع کمک برای انتقال به اورژانس، در اتوبوس جان خود را از دست می دهد.

مباشری با اشاره به سوءاستفاده سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر تصریح کرد: سن و جنسیت افراد برای جابه‌جایی و حمل مواد مخدر برای سوداگران مهم نیست، چه اینکه در مورد مشابه ای که آذرماه سال گذشته در قزوین کشف شد، از یک مرد 35 ساله برای این منظور استفاده شده بود.

این مسوول سازمان پزشکی قانونی کشور شکل مواد کشف شده از معده و روده این زن را به شکل استوانه ای و وزن آن را یک کیلو و 120 گرم اعلام کرد. آذرماه سال گذشته نیز پزشکی قانونی استان قزوین، از جسد یک مرد که در سرویس بهداشتی اتوبان تهران ـ قزوین جان باخته بود، 134 بسته مواد مخدر با وزن تقریبی یک کیلوگرم کشف کرد.

مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان پزشکی قانونی کشور، همکاری با مراجع قضایی و ستاد مبارزه با مواد مخدر را از وظایف قانونی این سازمان اعلام کرد.


سایت تفریحی پارس ناز
 
خبری از واردات فرآورده‌های خونی آلوده به ایران (+تصویر سند)
عکسهایی از پادشاه جوان عراق
سخنان احمدی نژاد در حرم امام (ره)
اینترنت رایگان برای كاربران ایرانی !
مرگ سوپر مدل سرشناس بخاطر مستی + عکس
اثرهنری جدید استاد فرشچیان رونمایی شد + تصاویر
شطرنج 3 نفره هم اختراع شد + عکس
حادثه در بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان + عکس
تصادف وحشتناک و سوخته شدن 2 سرنشین خودرو + عکس
علت اصلی درگذشت حجازی چه بود؟
دختری 11 ساله قویترین وزنه ‌بردار كوچك جهان
كودك 10 ساله نابینا قهرمان نابغه جودوكار + عکس
رانندگی طنز ما ایرانی ها …!!! چرا ؟
انتشار تصاویری از دار زدن یک سگ در اینترنت + عکس