پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

نی نی باتری ها در شکم مادرشان (عکس)

نی نی باتری ها در شکم مادرشان (عکس)
به تازگی یک گروه از طراحان چینی باتری هایی طراحی کرده اند که هم برای محیط زیست مناسب هستند و هم اینکه مشکل خریداری چندین باتری را حل خواهد کرد.
به گزارش پارس ناز، باتری ها همیشه مورد استفاده بوده اند و از ان ها استفاده های مختلفی می شود به طوری که در نبود آن ها بسیاری از وسایل ما نمی توانند به درستی کار کنند.

البته باتری ها مشکلاتی نیز دارند که از جمله مهمترین آن ها می توانیم به آلاینده بودنشان برای محیط زیست و همچنین زود تموم شدن شارژشان اشاره کرد. همچنین شما مجبور هستید برای وسیله های مختلف چندین باتری متفاوت خریداری کنید.به تازگی یک گروه از طراحان چینی باتری هایی طراحی کرده اند که هم برای محیط زیست مناسب هستند و هم اینکه مشکل خریداری چندین باتری را حل خواهد کرد.

این باتری ها با نام "خانواده باتری ها" شناخته می شوند چرا که در طرح کلی آن ها همه باتری ها در قالب یک باتری قابل باز شدن ارائه شده اند. به طوری که شما از قلم و نیم قلم تا سایزهای بالا را در یک باتری در اختیار دارید.برای کار با این باتری تنها کافی است تا سایز مورد نظرتان را انتخاب کنید و سپس آن را با استفاده از هسته و پوسته های بیرونی تشیکل دهید تا یک باتری به میزان استفاده داشته باشید.

این ایده به نظر بسیار جالب است و می تواند در آینده ای نه چندان بسیاری از مشکلاتی که با باتری های امروزی دارید را حل کند و همچنین راه را برای وسایل دیگری که می توانند به این شکل استفاده شوند باز کند.