پارس ناز پورتال

قاصدک 24

کاری های جالب با گوشی همراه

کاری های جالب با گوشی همراه

کارهایی که باید با گوشی موبایل خود انجام دهید که شاید از آن غافل باشید :

خدمات Screenshot

هنگامی که در اتاق انتظار نشسته اید، به جای آنکه دائما صفحه فیس بوک خود را بی هیچ هدفی چک کنید، می توانید از مغز و گوشی خود به طور همزمان استفاده کنید! مثلا اگر در حال کار بر روی پروژه ای هستید و نیاز به کمی تحقیق دارید، از طریق گوشی تان در اینترنت جستجو کنید و از طریق  Screenshot Ultimate  تصویر صفحات یافته شده را ثبت کرده و در پوشه ای ذخیره کنید. اینطور می توانید هر زمان که مایل بودید به این اطلاعات ذخیره شده دسترسی داشته باشید.

موسیقی مجانی

اگر از پرداخت پول برای دانلود هر آهنگی بیزارید به شما توصیه می کنیم از Pandora  یا Songza  بر روی گوشی تان استفاده کنید. اپلیکیشن Pandora این امکان را می دهد تا لیست آهنگ های مورد نظرتان را بر اساس نوع موسیقی یا نام هنرمند دسته بندی کنید ، اپلیکیشن Songza تمام گونه های مختلف و با مزه موسیقی که متناسب با فعالیت های مختلف روزانه است به صورت لیست های آماده، دارد ( موسیقی مخصوص حمام کردن، کار کردن، پیاده روی، رقص.. با استفاده از این اپلیکیشن انگار که همیشه بر روی متن زندگیتان موسیقی متناسب با آن در جریان است ).

زندگی در آینده

علاوه بر اینکه گوشی هوشمندتان می تواند آهنگ های زیبایی را در متن زندگی تان جاری کند(به مورد سوم این مقاله رجوع شود)، به کمک NFC کارهای جالب دیگری هم از عهده اش ساخته است تا زندگی راحت تر و مجلل تری را تجربه کنید! NFC به معنای "ارتباطات نزدیک میدانی" می باشد و به شما این امکان را می دهد تا از طریق گوشی هوشمند بتوانید سایر لوازم الکترونیکی ای که ضمیمه تکنولوژی NFC شده است کنترل کنید. مثلا می توانید با NFC Task Launcher گوشی را در وضعیت‌های مناسب کار، رانندگی و خانه قرار دهید .

روی ابر ذخیره کنید

دیگر استفاده از درایورهای خارجی کامپیوتر برای نگهداری و انتقال اطلاعات، قدیمی شده اند. حالا می توانید ویدئوها و سایر اطلاعات گوشی هوشمند خود را از راه دور  روی Cloud ذخیره کنید و دیگر نگران پاک شدن اطلاعات خود نباشید چرا که این برنامه به طور روزانه اطلاعات شما را ثبت می کند تا در صورت پاک شدن اطلاعات گوشی خود(پیامک، تصاویر و …) مجددا به آن ها دسترسی داشته باشید. هم گوگل و هم اندروید، cloud را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است که قابل استفاده از هر دستگاهی است. این برنامه ضمانتی است ارزشمند برای حفظ و نگهداری عکس، فیلم و سایر اطلاعات. یکی از اپ ها برای ستفاده از فضای ابری Backup است .

همیشه آماده عکس گرفتن

لحظه های ایده آل برای عکاسی به صورت لحظه ای و از پیش تعیین نشده ای می آیند و می روند،خصوصا اگر فرزندان کوچکی دارید . اگر گوشی شما چنین قابلیتی دارد طوری دوربینش را برنامه ریزی کنید که به محض بیدار شدنتان دوربینش فعال شود تا دیگر چیزی را از دست ندهید.

کودکان خود را کنترل کنید

شما این حق را دارید تا زمانی که فرزندانتان به سن قانونی 18 سال برسند آن ها را تحت کنترل داشته باشید و مراقبشان باشید. اگر نگران امنیت فرزند خود هستید می توانید GPS گوشی فرزند خود را فعال کنید تا از این طریق مطمئن شوید فرزندتان همان جایی است که قرار بوده باشد!