پارس ناز پورتال

قاصدک 24

یک شهر در امریکا به فروش می رسد (+عکس)

یک شهر در امریکا به فروش می رسد (+عکس)

یک شهر در امریکا به فروش می رسد

این روزها در دنیای واقعی و مجازی می توان هر نوع خرید و فروشی را دید، اما در معرض فروش گذاشتن یک شهر جالب تر از آن است که بتوان از کنار آن راحت گذشت.

به گزارش بانکی دات آی آر، شهر كوچك سنیك در ایالت داکوتای جنوبی به قیمت 799 هزار دلار به فروش گذاشته شده است. مساحت کل این شهر 46 هکتار است که 12 هکتار آن شهر و 34 هکتار دیگر حاشیه و حومه شهر است.

اعضای یک خانواده که تنها ساکنان این شهر کوچک هستند، تصمیم دارند با فروش همه دارایی های خود از این شهر کوچ کنند، چرا که اعتقاد دارند سنیک کم کم دارد به شهر ارواح تبدیل می شود.

سنیک که در اوایل دهه 1900 بنا نهاده شده و در واقع یک توقفگاه در کنار راه آهن به شمار می رفت ، در سال های اخیر به شدت با کاهش جمعیت روبرو شده است، به طوری که در حال حاضر تنها 8 نفر در این شهر سکونت دارند.

یک شهر در امریکا به فروش می رسد (+عکس)

این شهر دارای یك سالن، موزه، مسافرخانه، دو مغازه، یك ایستگاه راه آهن، زندان و چند ساختمان دیگر است.

برای کسانی که علاقه مند به دیدن این شهر فروشی هستند، تور ویدئویی در نظر گرفته شده که می توانند از این طریق شهر را ببینند. 

یک شهر در امریکا به فروش می رسد (+عکس)

«دیوید اولسون» دلال معاملات ملكی، در این زمینه اظهار داشت: "این شهر جای جالبی است و تاریخ پرباری با خود دارد. سنیک تنها به دو چیز احتیاج دارد ؛ یکی جمعیت و دیگری خلاقیت و ابتکار برای پیشرفت.

در ابتدا هیچکس خریدار این شهر نبود، اما شهر زمانی مشتری پیدا کرد که یكی از نشریات شهر «راپید سیتی» – که در 50 كیلومتری سنیك واقع شده است – مقاله ای درباره آن نوشت وموضوع در سطح ملی خبرساز شد و حتی پیشنهادهایی از انگلستان و استرالیا هم برای خرید سنیک ارائه شد.

عکس و مطالب خواندنی از طولانی ترین غاردرخراسان!!
زیباترین روستای رنسانسی ایران +گزارش تصویری
تصاویری زیبا و دیدنی از کاخ موزه چهلستون اصفهان
شهری که گردشگران در آن گم می‌شوند.؟
افتتاح بزرگترین پارک آبی خاورمیانه در مشهد + (تصاویر)
عکس های دیدنی از محله های قدیم تهران..!
بهترین شهر برای زندگی در کانادا + عکس
سفر تابستانی به کدام کشور ارزان تر است..؟
عکس های دیدنی از عجیب ترین استخر در لاس وگاس ..
رویایی ترین پایتخت جهان.. (عکس)
ترسناک ‌ترین منطقه کشور ایران..(عکس)