پارس ناز پورتال

قاصدک 24

تصمیم باورنکردنی خواهر مایکل جکسون


جنت جکسون خواهر 47 ساله مایکل جکسون ستاره موسیقی پاپ در سال 2012 طی یک مراسم کاملا خصوصی و محرمانه با یک میلیاردر قطری ازدواج کرد. اکنون خواهر مایکل جکسون تصمیم دارد صاحب یک خانواده کامل شود اما نمیخواهد به عنوان یک زن بارداری را تجربه کند بلکه قصد د ارد کودکی را به فرزندی بپذیرد.
 

تصمیم باورنکردنی خواهر مایکل جکسون


به گفته یک منبع نزدیک به این زوج خواهر ایکل جکسون قصد دارد کودکی از اردن و یا سوریه را به فرزندی قبول کند. وی اضافه میکند: جنت به خوبی میداند که بارداری در این سن چه خطراتی خواهد داشت او به شدت تحت تاثیر مسائل اخیر این دو کشور قرار دارد و تصمیم گرفته است که فرزندش را از این کشورها انتخاب کند. او حتی ملاقاتی با مانیا ملکه اردن داشته است و از او خواسته است تا ترتیب کارهای اداری حضانت کودک داده شود تا او بتواند این آرزوی خود را محقق کند.یک نفر از اعضای خانواده همسر قطری او نیز این خبر را تایید کرده است و میگوید به زودی این اتفاق خواهد افتاد.


اطرافیان جنت جکسون میگویند او همواره نگران کودکان و رفاه اجتماعی آنان است و شاید این مسئله در اخذ این تصمیم موثر بوده است. او سابقه دو ازدواج نافرجام را در کارنامه زندگی اش دارد اما گفته میشود این زوج رابطه عمیق و خوبی باهم دارند وبارها از این ازدواج و احساس رضایت خود در رسانه ها صحبت کرده اند.

سابقا وسام المانا همسر 35 ساله قطری جنت جکسون گفته بود بسیار خوش شانس است که همسر ایده آلش را یافته و احساس خوشبختی میکند . جنت جکسون هم اخیرا در یک مصاحبه اعلام کرده بود علیرغم اینکه به سن میانسالی رسیده اما این ازدواج با شکوه و موفق احساس امنیت و آرامش به او میدهد.