پارس ناز پورتال

قاصدک 24

تغییر جنسیت عجیب یک زوج (عکس)

تغییر جنسیت عجیب یک زوج (عکس)
کتی هیل 19 ساله اهل اوکلاهاما در یک برنامه تلویزیونی حضور یافت و گفت در سن هفت سالگی از شدت نارحتی و تصور اینکه گویی او زنی است که در یک بدن مردانه حبس شده، بارها افکار خودکشی به سرش هجوم آورده است و همچنان که به سن بلوغ نزدیک تر شده، این درد احساسی روز به روز بیشتر شده است.

این دختر مو مشکی که سال گذشته تحت عمل تغییر جنسیت قرار گرفته است، اکنون آرامش خود را با نامزدی به دست آورده است که یک پسر تغییر جنسیت داده است و همان تجارب مشابه را داشته و او را درک می کند.


 نامزد او، ارین اندروز 17 ساله به عنوان دختری به نام امرالد متولد شد و در چندین مسابقه زیبایی برنده شده بود. او و کتی دو سال پیش در یک انجمن حمایت از نوجوانان تغییرجنسیت داده با یکدیگر آشنا شدند و به خاطر داستان مشابه زندگی شان بیشتر به یکدیگر نزدیک شدند.

در حالی که کتی با کمک 35،000 دلاری یک اهداکننده ناشناس که داستان او را در روزنامه خواند ، به گزارش پارس ناز توانسته است کاملا تغییر جنسیت دهد ولی ارین هنوزفرآیند تغییر جنسیتش تکمیل نشده و منتظر عمل جراحی است.
 

 


 کتی درباره والدین نوجوانان تغییر جنسیت داده گفت:"بسیاری از مردم از اینکه بچه هایشان تغییر جنسیت دهند می ترسند. ولی اگر به آلبوم نگاه کنند می بینند که بچه ها همچنان که بزرگ می شوند تغییر شکل می دهند و شخص متفاوتی می شوند. آنها با هر جنسیتی که باشند مستقل خواهند شد."این دو نوجوان اکنون امیدوارند مردم آنها را با جنسیت جدیدشان قبول کنند و مشقت هایشان تبدیل به چیزی در گذشته شود.
 


 امرالد اندروز (ارین) سمت راست و لوک هیل (کتی) سمت چپ، پیش از تغییر جنسیت

منبع:نیک صالحی