پارس ناز پورتال

قاصدک 24

کار قابل تحسین سوپر مدلهای مشهور هالیوودی (عکس)

کار قابل تحسین سوپر مدلهای مشهور هالیوودی (عکس)
 "نائومی کمبل" و " کلودیا شیفر" سوپر مدلهای مشهور هالیوودی در تبلیغات یک برند تجاری معروف که به نفع مبتلایان به سرطان سینه یکی از  محصولات خود را به فروش خواهد رساند شرکت کردند.


این سوپر مدلهای مشهور هالیوودی که هردو 43 ساله هستند برای کیفهای طرح "تامی هیلفیگر" که در تعدادی محدودی تهیه و با قیمت 299 دلار به فروش خواهد رسید تبلیغ کردند. گفتنی است 100 دلار از قیمت هر کیف به صندوق بین المللی تحقیقات پیرامون سرطان سینه واریز خواهد شد.


"نائومی کمبل" میگوید هرگز با این بیماری غریبه نبوده است و مادرش سالها از ابتلا به سرطان سینه رنج برده است. این دو مدل معروف صنعت مد دوستی عمیقی با هم دارند و همین مسئله سبب شد در کنار هم در پوسترهای تبلیغاتی این کیف زنانه شرکت کنند.آقای " پاتریک دمارچیلر" عکاس این تصاویر است که از اواخر دهه 90 میلادی تصویر برداری از این دو مدل را به عهده داشته است.کلودیا شیفر که مادر سه فرزند است میگوید : چون ما دوستی 20 ساله ای با هم داریم کار کردن کنار هم برای ما خوشایند است و من از این کار لذت میبرم"این سومین فروش محدود این برند تجاری است که به نفع مبتلایان به سرطان سینه انجام گرفته است.