پارس ناز پورتال

قاصدک 24

این دختر جوان به بیماری خونین دچار شده است (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
این دختر جوان به بیماری خونین دچار شده است (عکس)
 
این دختر جوان 19 ساله به بیماری نادری دچار شده است که باعث میشود از چشمان، بینی و ناف او خون بیرون بریزد. گاهی حتی تعریق این دختر نیز خونین است که این مسئله باعث ناراحتی و افسردگی شدید او شده است. این بیماری خاص و نادر و از 4 سال پیش شروع شده  و شرایط ویژه آن باعث مختل شدن زندگی این دختر شده است.
 

این دختر جوان به بیماری خونین دچار شده است (عکس)
 
او میگوید علاوه بر خونریزی ها وی دچار ریزش موی شدید نیز شده است. در بدترین شرایط به وجود آمده برای این دختر 19 ساله او 4 روز دچار خونریزی شد که این مسئله باعث شد وی به تزریق خون نیاز پیدا کند.به گزارش پارس ناز پزشکان ابتدا آنچه می دیدند را باور نمیکردند اما آزمایشات دقیق نشان داد که مایع قرمز رنگی که از بدن او بیرون می آید، خون است و مدتها طول کشید تا علت این بیماری عجیب مشخص شود.

رافینا کدنو دختر 19 ساله میگوید : اولین بار که این اتفاق برایم رخ داد واقعا شوکه شدم و به پزشکهای زیادی مراجعه کردم اما آنها حرف مرا باور نداشتند تا اینکه یک بار درحضور پزشکان خونریزی من شروع شد. آزمایشات مختلف و تحقیقات بسیار بعد از 4 سال مشخص کرد که علت این بیمای ترشح آدرنالین بیش از حد در خون من است.

 

این دختر جوان به بیماری خونین دچار شده است (عکس)
 
به گفته پزشکان غدد این دختر جوان حدود 20 برابر بیش از دیگران آدرنالین ترشح میکند و این مسئله علت اصلی بیماری اوست، تنش ها و استرس های عصبی نیز این بیماری را شدت بخشیده و سبب بروز خونریزی میشود. این دختر جوان به تازگی نامزد کرده و قرار است به زودی ازدواج کند، او میگوید همسرم باعث شده به زندگی امید بیشتری داشته باشم و به آینده چشم بدوزم. اکنون با مصرف قرصهای ضد افسردگی و استرس سعی در کنترل بیماری ام دارم.