پارس ناز پورتال

قاصدک 24

اولین خانم ابر قهرمان دنیا (+عکس)

مجموعه : اخبار سینما
اولین خانم ابر قهرمان دنیا (+عکس)
 استودیوی وارنر سال 17 جولای 2015 را برای اكران مرد فولادی 2 در نظر گرفته است پس از معرفی هنری كاویل در نقش سوپرمن و بن افلك در نقش بتمن استودیوی وارنر در نهایت بازیگر كاركاتر واندرومن اولین ابرقهرمان زن این فیلم را معرفی كرد.گال گادوت بازیگر فیلم سریع و خشن با قرار گرفتن مقابل بن افلك و هنری كاویل در نقش واندرومن ظاهر خواهد شد. پیش از این جیمی الكساندر ستاره فیلم ثور، برای بازی در این نقش وارد مذاكره شده بود.
 


گادوت فعالیت خود را به عنوان مدل سال 2004 آغاز كرد و پس از آن به فیلمهای «قرار شبانه»‌ (Date Night) و «شوالیه و روز»‌ دعوت شد. با این حال معروفترین حضور سینمایی او ،‌ایفای نقش «گیزل هارابو» در فیلم «سریع و خشن» بوده است.به دنبال موفقیت فیلم «مرد فولادی» ، «زك اسنایدر» كارگردان این فیلم از تمایل استودیوی وارنر برای تولید قسمت دوم فیلم خبر داد. «اسنایدر» اعلام كرده در این قسمت «مرد فولادی» با «بتمن» و «سوپرمن» متحد خواهد شد.
 

اولین خانم ابر قهرمان دنیا (+عکس)

دیوید اس گویر نویسنده سه گانه «شوالیه تاریكی»  با همكاری «كریستوفر نولان» فیلمنامه این اثر را می نویسد.اسنایدر نیز كارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. وی اعلام كرده «هنری كاویل» با حفظ نقش مرد فولادی ، «امی آدامز» ، «لارن فیشبورن» و «دایان لین» در این فیلم حضور دارند . برای بازیگر نقش «بتمن» ، «مرد فولادی» در گیشه سینماهای جهان به فروش 630 میلیون دلاری دست یافت. همچنین مجموع فروش فیلمهای بتمن و سوپرمن هم به 5 میلیارد دلار رسیده است. استودیوی وارنر سال 17 جولای 2015  را برای اكران «مرد فولادی 2» در نظر گرفته است.