پارس ناز پورتال

قاصدک 24

میراندا کر زیباترین مدل جهان از جدایی اش می گوید

مجموعه : اخبار سینما
میراندا کر زیباترین مدل جهان از جدایی اش می گوید
 
میراندا کر 30 ساله که مدتها عنوان زیباترین مدل جهان را یدک می کشید دوماه پیش به زندگی سه ساله اش با اورلاندو بلوم همسر هنرپیشه اش خاتمه داد. او به طور رسمی اعلام کرد از همسرش جدا شده است.به گزارش پارس ناز اما برخلاف بسیاری از ستارگان که بعد از جدایی رابطه خوبی با همسران سابق خود ندارند این زوج هالیوودی همچنان در کنار یکدیگر دیده میشوند و همواره  اعلام کرده اند از یکدیگر حمایت میکنند.
 

میراندا کر زیباترین مدل جهان از جدایی اش می گوید

این ستاره صنعت مدلینگ در جدیدترین مصاحبه اش با یک مجله پر تیراژ استرالیایی برای اولین بار سکوت خود در رابطه با جدایی اش را شکست و در این مورد صحبتهایی داشت. او گفته است : علیرغم اینکه همچنان عاشقانه یکدیگر را دوست داریم اما ترجیح دادیم جدا از هم زندگی کنیم. ما به سلایق هم احترام میگذاریم و یکدیگر را درک میکنیم. زندگی ما خیلی سرد بود و بهتر بود خاتمه یابد.
اما این به آن معنا نیست که ما دوستان خوبی برای هم نباشیم. او می افزاید :
 

میراندا کر زیباترین مدل جهان از جدایی اش می گوید
 
ما همچنان قسمتی از زندگی هم هستیم و پسرمان ما را در کنار هم نگه میدارد. آینده او برای هردوی ما اهمیت دارد. و به همین دلیل از هم پشتیبانی میکنیم.بعد از جدایی این زوج مشهور هالیوودی شایعات زیادی پیرامون روابط آنها به چشم میخورد اما هیچکدام از آنها این روابط را تایید نکرده اند. او در آخر گفته است : بر خلاف همیشه در کریسمس به استرالیا سفر نمیکنم چرا که همسر سابقم سخت درگیر فیلمبرداری است و من باید مراقب پسر کوچکمان باشم.