پارس ناز پورتال

قاصدک 24

این مرد پس از 4 سال متوجه شد میلیونر شده است +عکس

این مرد پس از 4 سال متوجه شد میلیونر شده است +عکس
 
چهار سال گذشته یعنی در سال 2009 کریستوفر کخ، روی پایان‌ نامه‌ اش که در مورد رمزنگاری بود کار می‌ کرد موضوع پایان‌ نامه‌ اش سبب شد که به صورت تصادفی با دنیای ناشناخته بیت‌ کوین آشنا شود نوع رمزنگاری در این سیستم مالی، مورد پسند او قرار گرفت و او تصمیم گرفت، با مبلغ اندکی یعنی 27 دلار، پنج هزار بیت‌کوین بخرد.نامزد کریستوفر وقتی متوجه قضیه شد، او را مسخره کرد که چرا روی یک چیز موهوم سرمایه‌گذاری کرده است، خود کریستوفر هم بعد از مدتی کاملا موضوع را فراموش کرد.
 

این مرد پس از 4 سال متوجه شد میلیونر شده است +عکس

چهار سال از قضیه گذشت، تا اینکه اخبار مربوط به بیت‌ کوین در رسانه‌ های خیلی داغ شد و این مسئله باعث شد کریستوفر به یاد بیاورد که زمانی بیت‌ کوین خریده بود، او دنبال پسورد خودش گشت و وقتی ماه آوریل ارزش سرمایه‌گذاری‌ اش را چک کرد، متعجب شد، بیت‌ کوین‌ های او در آن زمان 886 هزار دلار ارزش داشتند. او یک پنجم بیت‌کوین‌ها خود را فروخت تا با آن یک آپارتمان در «توین» در منطقه ثروتمندنشین اسلو بخرد!
 
در حال حاضر ارزش‌ بیت‌کوین کریستوفر بیش از یک ملیون دلار است.به گزارش پارس ناز البته بیت‌ کوین نوسان زیادی در ارزش دارد، مثلا در ابتدای ماه میلادی اکتبر به دنبال رخ دادن قضیه «راه ابریشم که پیش از این در یک پزشک در موردش نوشته بود، ارزش بیت‌کوین به ۳۰ دلار به ازای هر واحد سقوط کرد، اما بعد آن به تدریج ارزش خود را بازیافت و به ۱۹۷ دلار رسید.