پارس ناز پورتال

قاصدک 24

عرضه کنسول بازی از طرف شرکت اپل

مجموعه : مجله خبری روز
عرضه کنسول بازی از طرف شرکت اپل
 
بازار کنسول‌ های بازی حالا آن‌ قدر رونق گرفته است که شرکتی مانند اپل را هم به حضور در این بازار ترغیب کرده است. با این اوصاف، به تازگی گزارش‌ هایی منتشر شده که نشان می‌ دهد نسل بعدی Apple TV، این ستاپ باکس را تبدیل به یک کنسول بازی کامل می‌کند.حتی خبرهایی وجود دارند که نشان می‌دهد توسعه دهندگان در حال کار روی طراحی و تولید کنترلرهای مناسب برای این کنسول بازی جدید هستند.

وب سایت iLounge اولین بار این خبر را منتشر کرد و در آن اعلام کرد که این محصول جدید در ماه مارس آینده رونمایی خواهد شد. بر اساس این خبر، توسعه دهندگان در حال کار روی کنترلرهای بلوتوثی هستند و کاربران می‌توانند به طور مستقیم بازی‌های مورد نظر خود را روی Apple TVدانلود کنند بدون آنکه نیازی به استفاده از یک دستگاه iOS به عنوان رابط داشته باشند.

 
ستاپ باکس‌ها قابلیت دریافت آپدیت‌های ارائه شده نرم‌افزاری را دارند و به همین دلیل یکی از مشکلات این دستگاه جدید بخش حافظه داخلی آن است، چون Apple TVها حافظه فلش محدودی دارند که معمولا ظرفیت آن به کمتر از هشت گیگابایت می‌رسد.این در حالی است که شایعاتی درباره ایجاد یک اپ استور یا گیم استور اختصاصی برای استفاده این دستگاه هم منتشر شده است.
 
 
منبع:دنیای اقتصاد