پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

عکس بسیار خنده دار و توضیح انتخاب ملکه زیبایی عربستان

عکس بسیار خنده دار و توضیح انتخاب ملکه زیبایی عربستان
ملاک های انتخاب «ملکه زیبایی اخلاق» در این مسابقه، اخلاق نیکو، احترام به پدر و مادر و نزدیکان، صله أرحام پرستی، نیکوکاری، خوش رفتاری، نگهداری از کودکان و تربیت و آموزش آنان و غیره است. این مسابقه برای چهارمین سال پیاپی است که در مناطق شرق عربستان برگزار شده است.
 
به گزارش پارس ناز در این مسابقه 10 دختر شیعه عربستانی شرکت کردند که خانم «هاشمیه سادات علوی آل رضا» 20 ساله موفق شد رتبه نخست را به خود اختصاص دهد. او دانشجوی رشته داروسازی است. گفتنی است مراسم جشن اهدای جوایز مسابقات «ملکه زیبایی اخلاق» عربستان با حضور بیش از 500 مهمان از مناطق مختلف شیعه نشین در سالن «ملک عبدالله بن عبدالزیز» در شهر قطیف برگزار شد.
 
در همین راستا خانم «خضرا مبارک» مدیر اجرایی این مسابقه طی اظهاراتی گفت: مسابقات «ملکه زیبایی اخلاق» که ما برگزار کردیم در سه روز و در مرحله نخست میان 385 دختر جوان برگزار شد. پس از طی شدن 13 مرحله و حذف شدن بیشتر شرکت کنندگان، مرحله نهایی میان ده تن از آنان برگزار شد.
وی در مورد ویژگی مسابقات امسال نسبت به سه دوره قبلی که برگزار شد، گفت: امسال تعداد شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات بیشتر از سال های گذشته بود و از سوی دیگر نیز ما تلاش کردیم با افزودن برخی مراحل جدید به مسابقه، بر ارزش های اخلاقی شرکت کنندگان و تلاش آنان برای دستیابی به این ارزش ها بیفزاییم.

عکس بسیار خنده دار و توضیح انتخاب ملکه زیبایی عربستان

بازیگران وطنی و هالیوودی درباره نوع زایمانشان می‌گویند
دیدارآنجلینا جولی و فرزندانش با خواننده مشهور در انگلیس
افراد معروف جهان قبل و بعد از مصرف مواد مخدر + عکس
کریس انجل شعبده باز معروف جهان نامزد کرد + عکس
عکس ها و معرفی بهترین رقاص های منتخب دنیا