پارس ناز پورتال

قاصدک 24

تایتانیک داستان غرق شدن کشتی را خالکوبی کرده است

تایتانیک داستان غرق شدن کشتی را خالکوبی کرده است

تایتانیک داستان غرق شدن کشتی را خالکوبی کرده است

پس از گذشت ۹۹ سال از غرق کشتی تایتانیک، هنوز موضوع غرق شدن این کشتی غول‌پیکر در سال ۱۹۱۲ میلادی مورد توجه بسیاری از مردم در سراسر جهان است.به گزارش پارس ناز در این باره می‌توان به مرد ۴۵ ساله‌ای به نام استیو هاید که از اهالی انگلستان است، اشاره کرد که دیوانه‌ وار در جستجوی رازگشایی از حادثه غرق شدن کشتی تایتانیک است.

 

استیو برای آنکه بتواند به حس کنجکاوی‌اش پاسخ دهد، از سن جوانی صد‌ها نوشته و کتاب و فیلم را درباره تایتانیک مطالعه کرده است.این مرد انگلیسی تصمیم گرفت از سال ۲۰۰۶ تصاویر باقیمانده از غرق شدن کشتی تایتانیک را جمع‌آوری و این تصاویر را در بدنش خالکوبی کرد تا به قول خودش یاد کشته‌ها را زنده نگه دارد.

تایتانیک داستان غرق شدن کشتی را خالکوبی کرده است

استیو سرانجام پس از ۴۰ ساعت تحمل درد با کمک چند نفر که در زمینه خالکوبی روی پوست تبحر دارند، تصویر کشتی را خالکوبی کرد. این مرد انگلیسی اکنون تبدیل به سوژه‌ای برای عکاسان خبری شده است.او هر روز با لبخند لباس‌هایش را خارج کرده و تصویر تایتانیک را مقابل لنز دوربین آن‌ها قرار می‌دهد.

 

او می‌گوید: از دوران نوجوانی وقتی برای اولین بار ماجرای غرق شدن کشتی تایتانیک را شنیدم برای قربانیان این کشتی گریه کردم و احساس می‌کردم این کشتی جزئی از وجودم است که باید تا لحظه آخر عمر آن را فراموش نکنم.

 

کشتی تایتانیک در سال ۱۹۱۲ همراه ۲۲۴۷ مسافر و خدمه و بیش از ۴۵ هزار کیلو بار به وزن تقریبی ۶۰ هزار تن در مسیر انگلیس به نیویورک با کوه یخی در اقیانوس اطلس برخورد کرد و غرق شد و در مجموع ۱۵۱۳ نفر از مسافران و خدمه‌ این کشتی غول‌پیکر جانشان را از دست دادند