پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

یک خبرنگار از آنجلینا جولی شکایت کرد!!

مجموعه : اخبار سینما
 
فقط دو هفته به اکران اولین تجربه کارگردانی آنجلینا جولی در سینماهای سراسر جهان باقی مانده است اما یک خبرنگار کروات که ادعا می کند آنجلینا ایده فیلمش را از کتاب او دزدیده است ، سعی دارد مانع از اکران این فیلم شود.
به گزارش پارس ناز جیمز برادوک که در "یوسیپ نزویک" متولد شده است به دنبال راهی است که بتواند از اکران فیلم "سرزمین خون و عسل" در سینماهای جهان جلوگیری کند.
آقای برادوک در دادگاه ایلینویز رسما" از این بازیگر مشهور هالیوود شکایت کرده و ادعا کرده است که آنجلینا برای نوشتن فیلمنامه این فیلم از کتاب او با نام "شکستن روح "که در سال ۲۰۰۷ منتشر شده ، الهام گرفته است .داستان فیلم "سرزمین خون و عسل" که اولین تجریه کارگردانی آنجلینا جولی است درباره دو دلداده جوان است که در زمان جنگ بوسنی در دو جبهه مخالف بودند اما در میان این جنگ خونین عاشق یکدیگر شدند .
این خبرنگار ادعا می کند در سال ۲۰۰۷ برای انجام کارهای انسان دوستانه به بوسنی سفر کرده و در همان زمان ادن سارکیک ، تهیه کننده فیلم خانم جولی ، با او تماس گرفته و به او گفته است که کتابش را خوانده و خیلی مشتاق است درباره این کتاب با او صحبت کند.
در شکایتنامه رسمی این خبرنگار نوشته شده که این دو مرد سه بار با یکدیگر ملاقات کرده اند و درباره طرح کلی و اهمیت فرهنگی داستان و دقت تاریخی آن با یکدیگر صحبت کرده اند .
این نویسنده و خبرنگار ادعا می کند که او و این تهیه کننده حدود یکسال از طریق ایمیل و تلفن با یکدیگر در ارتباط بودند اما وقتی که برادوک فهمید که این فیلم بدون مشارکت او ساخته شده است ، خیلی تعجب کرد.