پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

جنیفر لوپز و دردسر بخاطر رابطه با معشوقه کم سن و سالش

مجموعه : اخبار سینما
جنیفر لوپز و دردسر بخاطر رابطه با معشوقه کم سن و سالش
 

مارک آنتونی و جنیفر لوپز قرار است برای گرفتن حضانت دوقلوهایشان با هم رقابت کنند. به گزارش پارس ناز این زوج هالیوودی که بعد از هفت سال زندگی مشترک در ماه ژوئیه سال گذشته از هم جدا شدند ، قبلا به توافق رسیده بودند که سرپرستی دوقلوهای سه ساله شان به عهده جنیفر لوپز ، داور برنامه  امریکن َآیدل باشد اما ظاهرا تصمیم مارک آنتونی عوض شده است و قصد دارد حضانت دوقلوها را خودش بعهده بگیرد. منابع خبری ادعا می کنند مارک آنتونی از دیدن عکس نامزد جدید جنیفر با دوقلوهایش، آنقدر عصبانی شد که دلش می خواست سرش را به دیوار بکوبد.
 
جنیفر لوپز و دردسر بخاطر رابطه با معشوقه کم سن و سالش

یک منبع خبری گفت:آنتونی با دیدن این عکس آنقدر عصبانی شد که نظرش را تغییر داد و گفت قصد دارد حضانت بچه ها را خودش به عهده بگیرد. نزدیکان این زوج هالیوودی معتقدند که مارک آنتونی از اینکه جنیفر دوباره عاشق شده است به شدت عصبانی و ناراحت است و به همین دلیل قصد دارد با اینکار جنیفر لوپز را اذیت کند.

یک منبع خبری گفت:او از اینکه می بیند جنیفر با یک نفر دیگر خوشحال است خیلی عصبانی شده و به همین دلیل می خواهد با اینکار جنیفر را ناراحت و اذیت کند. مارک بخوبی می داند که گرفتن حضانت دوقلوها از جنیفر بیش از هر چیز دیگری باعث ناراحتی جنیفر می شود.این خواننده و بازیگر ، قصد ندارد تسلیم همسر سابقش شود و حضانت فرزندانش را به او واگذار کند ، او برای رقابت کردن با مارک آنتونی کاملا آماده است.