پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

جنیفر لوپز از کارکردن با همسر قبلی اش لذت می برد + عکس

مجموعه : اخبار سینما
جنیفر لوپز از کارکردن با همسر قبلی اش لذت می برد + عکس
از نظر جنیفر لوپز، کار کردن با همسر سابق عجیب و غریبش، مارک آنتونی، خیلی جالب و هیجان انگیز است.این زوج در یک برنامه تلویزیونی با نام زنده باد برنده همکاری می کنند و اگرچه این دو خواننده مشهور هالیوود مدتی است که از هم جدا شده اند و بزودی طلاق آنها رسمی خواهد شد ، اما جنیفر هنوز هم از کارکردن با مارک لذت می برد.
 
جنیفر لوپز از کارکردن با همسر قبلی اش لذت می برد + عکس
 
وقتی مجری برنامه برنامه شبانگاهی از جنیفر سئوال کرد که کارکردن با مارک چگونه است، او پاسخ داد: “راستش را بخواهید خیلی جالب و خوب است زیرا هردوی ما خیلی خوب یکدیگر را می شناسیم و به همین دلیل خیلی خوب با هم کار می کنیم.جنیفر لوپز که از مارک، دو فرزند دوقلو با نامهای مکس و امی دارد، اخیرا فاش کرد که بین او و همسر سابقش عشق واقعی وجود داشت زیرا این دو هنرمند قبل از اینکه با یکدیگر ازدواج کنند مدتها با هم دوست بودند.

او گفت: عشق بین ما واقعی بود. من و مارک قبل از اینکه با یکدیگر ازدواج کنیم مدتها با هم دوست بودیم. ما سالها با یکدیگر دوست بودیم و همیشه علاقه بسیار زیادی به یکدیگر داشتیم. ما دو فرزند داریم، پس مسلم است که امکان ندارد ارتباط ما کاملا قطع شود و با یکدیگر هیچ تماسی نداشته باشیم . او همیشه در زندگی من باقی خواهد ماند.