پارس ناز پورتال

قاصدک 24

اضافه وزن و اندام چاق آشواریا رای سوژه عکاسان شد +عکس

مجموعه : اخبار سینما
اضافه وزن و اندام چاق آشواریا رای سوژه عکاسان شد +عکس
این روزها اضافه وزن یکی از زیباترین ملکه های زیبایی تیتر نخست رسانه ها را به خود اختصاص داده است و باعث تعجب بسیاری از طرفدارانش شده است.به گزارش پارس ناز آشواریا رای دختر شایسته جهان در سال 1994 و برنده تاج چندین دوره مسابقات ملکه زیبایی هندوستان است .


او یک ستاره موفق در بالیوود و عروس یکی از محبوب ترین خانواده های هندی است. او در چندین فیلم هالیوودی هم ایفای نقش کرده است که همین امر شهرت جهانی  وی را سبب شده است.آشواریا رای اکنون 38 ساله است و اخیرا صاحب یک فرزند دختر شده است . از زمان بدنیا آمدن فرزندش در نوامبر سال گذشته او نشان داده است که علاقه ای به وزن کم کردن بعد از بارداری ندارد.
 

وی که علاوه بر همه اینها یک مدل موفق نیز بوده است از این مسئله دفاع کرده و میگوید: میخواهد از مادر بودن لذت ببرد ، البته حضور او به همراه همسرش در جشنواره کن در هفته گذشته باعث تعجب و انتقاد شدید هوادارنش شد . هواداران او صراحتا اعلام کرده اند اندام غیرمعقول و غیر حرفه ای او را قبول ندارند و معتقدند شخیت محبوبشان هرچه سریعتر باید به دوران اوج بازگردد. آنها میگویند او یک سوپر استار محبوب و فوق العاده مشهور است و در سینمای بالیوود حرف اول را میزند او باید از آنجلینا جولی و ویکتوریا بکهام در مورد تناسب اندام الگو بگیرد.