پارس ناز پورتال

قاصدک 24

این دختر 38 سال به تنهایی در جنگل زندگی می کرد + عکس

این دختر 38 سال به تنهایی در جنگل زندگی می کرد + عکس
گزارش میشود دختری که حدود 38 سال پیش اعلام شده بود مفقود شده است به صورت معجزه آسایی زنده پیدا شده است.او که تمام این مدت در جنگلها زندگی کرده است اکنون 42 ساله است و هنگامیکه مفقود شد تنها 4 سال سن داشت.به گزارش پارس ناز اهالی روستاهای اطراف محل زندگی او مدتها حرفهایی در مورد زنی که در جنگل زندگی میکند نقل میکردند اما این حرفها همیشه در حد یک شایعه باقی ماند و هرگز تصور نمیشد این دختر همان دختر گم شده در سن 4 سالگی باشد.
 
 
او به صورت نیمه جان در حالیکه هیچ لباسی بر تن نداشته است با موها و ناخنهای بلند در کنار قبرستان یک روستای همجوار با جنگل پیدا شد. و پدر مادرش با شنیدن این خبر برای شناسایی او به آن محل رفتند و مادرش او را از روی علامتی که از کودکی بر چهره داشت شناسایی کرد. وی مدتی تحت درمان بود و اکنون با پدر 62 ساله و مادر 58 ساله اش زندگی میکند. آنها هرگز تصور نمیکردند روزی دوباره دخترشان را ببینند.در سال 1974 او در حال بازی با دختر خاله اش در جنگل مففود شد و همان شب طوفان سهمگینی اتفاق افتاد و تصور همگان بر این بود که این دختر 4 ساله از طوفان جان سالم به در نبرده است.
 
 
اگرچه خانواده او مدتها تمام c را برای یافتنش جستجو کردند اما او هرگز پیدا نشد او اکنون نمیتواند درست صحبت کند و تنها قادر به بیان چند کلمه جزیی از جمله "مادر" و "پدر" است.وی علیرغم 40 سال دور بودن از اجتماع انسان خجالتی نیست اما همچنان رفتاری کودکانه دارد و با بچه ها بازی میکند و به رقص و شادی در خیابانها میپردازد.