پارس ناز پورتال

قاصدک 24

خطرناک ترین بازیگران زن هالیوودی در دنیای مجازی + تصاویر

مجموعه : اخبار سینما
خطرناک ترین بازیگران زن هالیوودی در دنیای مجازی + تصاویر
اما واتسون" نامی که هرزنامه ها از آن برای ویروسی کردن کامپیوترها استفاده میکنند.اما واتسون" یکی از ستارگان مجموعه سینمایی هری پاتر است و برای انجام جرائم سایبری نامی محبوب به شمار میرود.به گزارش پارس ناز او خطرناک ترین نام در دنیای مجازی در سال 2012شناخته شده است و گفته میشود ویروسهای زیادی را از طریق هرزنامه ها وارد سیستمهای کامپیوتری میکند.
 
 
خیلی از سایتها از نام این هنرپیشه انگلیسی برای دانلود مطالب مخرب و یا برنامه هایی که اطلاعات شخصی را می دزدند استفاده میکنند.وقتی نام این ستاره 22 ساله  را در اینترنت جستجو میکنید از هر 8 سایت باز شده یکی احتمالا دارای ویروسهای مخرب است . سال گذشته "هیدی کلوم" مدل معروف 42 ساله این عنوان را از آن خود کرده بود. بنابر آمار منتشر شده ستارگان زن بیشتر از مردان در این مورد استفاده می شوند.
 
 
در میان نام ستاره های مخرب دنیای مجازی نام هالی بری، اوا مندس، و سلنا گومز نیز دیده میشود.بنابر این گزارشات خواننده ها و ورزشکاران نسبت به ستاره های سینمایی و مدل ها امنیت بیشتری دارند پیرز مورگان مجری 46 ساله برنامه های استعداد یابی امریکا سال گذشته عنوان مخرب ترین ستاره مرد لقب گرفت.