پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

چرا این خانم میلیاردر خیابان ها را نظافت می کند؟ (عکس)

چرا این خانم میلیاردر خیابان ها را نظافت می کند؟ (عکس)
مادر میلیونر چینی 15 سال است به نظافت خیابانها مشغول است تا الگوی مناسبی برای فرزندانش باشد.به گزارش پارس ناز همه ما دوست داریم به عنوان والدین بهترین کارها را برای فرزندان خود انجام دهیم  و الگوی مناسبی برای آنها باشیم و اکثر ما دوست داریم ارزش کار و فعالیت اجتماعی را به کودکان مان بیاموزیم . این کار ساده ای نیست و بسیاری از والدین در انجام آن ناموفق هستند.
 

یک زن چینی به نام"یو یوژن" خانم میلیونری است که ثروت فراوانی دارد. او همه ثروتش را با کار  و تلاش فراوان به دست آورده است . او صاحب بیش از 17 آپارتمان است اما هنوز هم صبح زود از خواب بیدار میشود تا به تمییز کردن خیابانهای شهرش بپردازد. او برای انجام این کار ماهی 230 دلار دستمزد میگیرد.
وی 6 روز در هفته ساعت 3 بامداد بیدار میشود و کارش را شروع میکند در صورتیکه هیچ نیاز مادی به این شغل ندارد.
 
 
او به خبرنگاران گفته است : میخواهم برای دختر و پسرم الگوی مناسبی باشم. وی یک مزرعه دار است که با فروش محصولاتش و سرمایه گذاری کردن درآمد آن در شغل های دیگر بخش اعظم ثروتش را به دست آورده است . پسر او یک راننده است که ماهی 320 دلار درآمد دارد و دخترش کارمند یک دفتر تجاری است و 480 دلار در ماه حقوق میگیرد.
 

او میگوید مقصودش از این کار و تلاش بی وقفه نشان دادن ارزش کار کردن به بچه هاست. او میتواند در خانه بماند و از ثروتش لذت ببرد اما میگوید این کار کردن  و تلاش است که به زندگی هر انسانی معنا میدهد.وی معتقد است مهمترین چیزی که باعث موفقیت و پیشرفت او شده است احساس مسئولیت  وی نسبت به زندگی و اطرافیانش است.