پارس ناز پورتال

قاصدک 24

دختر آنجلینا جولی پردرآمدترین کودک هالیوودی شد (عکس)

مجموعه : اخبار سینما
دختر آنجلینا جولی پردرآمدترین کودک هالیوودی شد (عکس)
ویوین دختر کوچک برد پیت و آنجلینا جولی شاید تنها چهار سالش باشد ولی از هم اکنون می تواند درآمد قابل توجهی کسب کند.به گزارش پارس ناز کوچکترین دختر برد پیت و آنجلینا برای نقش کوچکی که در فیلم آینده مادرش Maleficent دارد هر هفته 3000 دلار دستمزد می گیرد. ویوین تابستان گذشته برخی از صحنه های کودکی ملکه آئورا را در لوکیشن فیلم برداری درانگلستان بازی کرده و قرار است این فیلم در سال 2014 اکران شود.
 

گفته می شود همچنین در طی قراردادی که در دادگاه تنظیم شده است، به عنوان مخارج روزانه ، 60 دلار در روز دریافت خواهد کرد.آنجلینا جولی در آن فیلم نقش فرد بدجنس داستان پریان شرکت دیزنی، زیبای خفته را بازی می کند. تمرکز اصلی داستان بر سر وقایعی است که قلب جادوگر بد ذات فیلم سخت شده و پرنسس آئورا را نفرین می کند، نقش آئورا را نیز الی فانینگ بازی می کند.این فیلم که در سال گذشته در انگلستان فیلم برداری شده است تا ماه جولای 2014 اکران نخواهد شد.
 
 
خواهر و برادر بزرگتر ویوین به نام پکس و زهرا نیز در این فیلم نقش آفرینی کرده اند، که البته بسیار کوتاه بوده است.گویا قرار بود شیلو (دختر دیگر آنجلینا جولی) در این فیلم باشد ولی به دلیل آنکه در زمان تعیین شده برای بازی ،حوصله شرکت کردن در آن را نداشته بازی او کنسل شده است.شیلو 6 ساله قبلا دریکی از فیلم های پدرش برد پیت به نام The Curious Case of Benjamin Button بازی کرده است.