پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

جالب ترین هیجان به ارتفاع 650 متر (عکس)

جالب ترین هیجان به ارتفاع 650 متر (عکس)
یکی از سرگرمی های کودکان رفتن به پارک و استفاده از وسایل محبوب درون پارک مانند تاب و سرسره است.به گزارش پارس ناز در این میان سرسره وسیله ای است که بسیاری از بزرگسالان نیز همیشه آن را دوست داشته اند. یک طراح نیوزیلندی چندی پیش دست به یک کار بسیار جالب زد و تصمیم گرفت بلندترین سرسره دنیا را در میان گل و لای ایجاد کرده تا مردم بتوانند از آن لذت ببرند و در آن بازی کنند.
 

جیمی هانت طراح ارشد این پروژه قصد دارد یک سرسره به ارتفاع 650 متر را در منطقه "اوکلند" ایجاد کند و آن را به یکی از جاذبه ها توریستی نیوزیلند اضافه کند.او به همراه تیمش توانسته اند پس از چند هفته تلاش یک نمونه اولیه از این سرسره در میان گل و لای ایجاد کنند و این روزها مردم زیادی را از مناطق مختلف این کشور به این نقطه کشانده است.
 

این گروه یک مسیر در میان کوه بازکرده است و روی آن را یک کیسه بزرگ پلاستیکی پهن کرده اند. این کیسه به مردم اجازه می دهد تا یک مسیر 650 متری را از بالای کوه به پایین سر بخورند والبته نمونه اولیه آن هیچ ایمنی ندارد.این سرسره بلند درحالی قرار است ساخته شود که بلندترین سرسره این روزهای دنیا تنها 211 متر طول دارد و در اتریش قرارگرفته است. این گروه قول داده است که تا پایان سال 2013 نمونه نهایی این سرسره را آماده کند.