پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

آخرین روز های زندگی بازیگر قدیمی زن (هالیوود)

مجموعه : اخبار سینما
آخرین روز های زندگی بازیگر قدیمی زن (هالیوود)

 

الیزابت تیلور در هفته آخر عمرش ملاقات کنندگان زیادی داشت و بسیاری از دوستانش برای ملاقات کردن او به مرکز پزشکی سدارسینای واقع در لس آنجلس رفتند.

به گزارش واحد خبر آفتاب، دبی رینولدز در مصاحبه با مجله پیپل ، درباره ملاقاتش با رقیب و دوست قدیمی اش ، الیزابت تیلور، می گوید:” ما درباره اینکه پیرتر شدن خیلی وحشتناک است ، با هم صحبت کردیم . ما درباره این موضوع با هم درد و دل کردیم.”

آخرین الهه راستین هالیوود در تاریخ ۲۳ مارچ در اثر ناراحتی قلبی از دنیا رفت و در شب آخر عمرش ، فقط چهار فرزندش در کنار او بودند .

سالی موریسون دوست صمیمی الیزابت تیلور می گوید:”در هنگام مرگ همه فرزندانش در کنارش بودند و او در کمال آرامش از دنیا رفت.”

تیلور در طول هشتاد دهه زندگیش چندین بار تا پای مرگ پیش رفت . در سال ۱۹۶۱ بطور اورژانسی در نای او ، برشی ایجاد کردند و درسال ۲۰۰۶ ، تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت. وقتی که مجددا” در ماه فوریه بخاطر ناراحتی قلبی بستری شد ، همه انتظار داشتند که یکبار دیگر بر مرگ غلبه کند و زنده بماند.

فیروز زاهدی عکاس و دوست او می گوید: “او امیدوار بود بتواند دوباره به خانه برگردد و به همه چیز خوش بین بود. او تزئینات و وسایل اتاق خواب خانه اش را دوباره عوض کرده بود.”

اما ناراحتی قلبی که در سال ۲۰۰۴ برای اولین بار تشخیص داده شد ، آنقدر جدی بود که علاجی برای آن وجود نداشت و تیلور در روزهای پایانی عمرش می دانست که ممکن است دیگر به خانه بر نگردد.

رینولدز می گوید:”الیزابت درباره وحشتش از مرگ با من صحبت کرد و گفت : فکر کردن به این که این روزها ممکن است آخرین روزهای عمرت باشد و بزودی از این دنیا به دنیای دیگر خواهی رفت ، واقعا” وحشتناک است.”آخرین روز های زندگی بازیگر قدیمی زن (هالیوود)


آخرین روز های زندگی بازیگر قدیمی زن (هالیوود)

آخرین روز های زندگی بازیگر قدیمی زن (هالیوود)