پارس ناز پورتال

قاصدک 24

محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟

محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟
پرفروش‌ترین محصولات زنانه برندهای معروف در بهار۹۰

پرفروش‌ترین‌ها، همیشه جدیدترین‌ها نیستند. پرفروش‌ترین‌ها، محبوب‌ترین‌ها هستند، آنها رابشناسید و بخرید

محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟
خانم خلبان

چند وقتی است که بعد از عینک‌های ویفرر عینک‌های درشت دهه شصتی عینک‌های سبک خلبانی رایج شده‌اند. پرادا جزو نخستین برندهایی بود که چنین عینک‌های آفتابی‌ را عرضه کرد. این عینک آفتابی طراحی پرادا، پرفروش‌ترین محصول این برند در میان عینک‌هایش است؛ عینکی که به‌صورت‌های گرد و بیضی خیلی می‌آید.
محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟
همراه با سوار وفسکی
قطعا در فصل‌های گرم سال عینک آفتابی‌ها با استقبال بیشتری برای فروش روبه‌رو می‌شوند. بولگاری هم از آن برندهایی است که علاوه‌بر عطرها و ادکلن‌هایش، عینک آفتابی‌های مشهوری دارد. جالب اینجاست که یکی از پرفروش‌ترین محصولات این برند در فصل گذشته، یک عینک آفتابی با قابی بزرگ است که در کناره‌ها، سنگ‌های قیمتی سوار وفسکی تعبیه شده است
محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟
گوجه‌ای شیک
قطعا چنین کیف شیکی باید هم یکی از پرفروش‌ترین‌های فصل گذشته باشد. این کیف که البته یکی از نمونه‌های جدید دلچه‌اندگاباناست، خیلی زود به یکی از محبوب‌ترین محصولات فصل تبدیل شد؛ کیفی چرمی با رنگی گوجه‌ای- نارنجی که حالتی چمدانی دارد و هم دسته کوتاهی دارد و هم دسته بلندی برای سرشانه.
محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟
ترکیب زرد و سفید
برندی که همیشه جواهرات رسمی و زیبایی ارائه می‌دهد، این بار هم توانسته در این زمینه به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند. پرفروش‌ترین محصول برند لوئیس هیل، در این فصل، یک انگشتر خیلی خاص بوده که البته جزو نمونه‌های جدید این برند نیست. این انگشتر ترکیبی از طلای زرد و سفید است.

فرشته یا ابلیس؟
عطرهای تولیدی کمپانی
را خانم‌ها می‌شناسند. این عطر، چندسالی است که به بازار آمده اما هنوز هم یکی از پرفروش‌ترین محصولات این شرکت است، عطری که در ایران هم عرضه می‌شود، همراه با رایحه‌ای تقریبا خنک و البته شیرین. این عطر در ایران هم خیلی وقت است که آمده و با نام «فرشته یا ابلیس» معروف شده.
محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟
جادار و خوشنام
کیف و کفش‌های فندی به جنس خوب و طرح متفاوت معروفند، اما پرفروش‌ترین محصول زنانه فندی در فصل گذشته، یک کیف پول است که با لوگوی معروف فندی خودنمایی می‌کند. این کیف پول به‌دلیل جنس خوب، مارک معتبر و البته جادار بودن توانسته در میان محصولات فندی تبدیل به نمونه‌ای بی‌بدیل شود.
محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟
ساعت یا دستبند؟
شاید در ایران گوچی را بیشتر با کیف‌ها و کفش‌هایش بشناسند، اما شاید بهتر باشد بدانید که در فصل گذشته، پرفروش‌ترین محصول برند خوشنام گوچی، یک ساعت مچی است که اتفاقا مناسب خانم‌های جوان است. ساعت مچی که صفحه‌اش در دل بند فلزی‌اش قرار گرفته و بیشتر به دستبندی پوشیده شده با آرم معروف گوچی (دو حرف G روبه‌روی هم) شباهت دارد تا ساعت مچی.
محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟
آنچه پوست‌تان می‌خواهد
برند جورجیو آرمانی هم در ایران بیشتر با لباس‌ها (به‌خصوص مردانه‌های شیک) شناخته شده. اما جالب است که یکی از محصولات زنانه پرفروشش در فصل گذشته، پکیجی کامل از لوازم صورت است. پکیجی شامل کرم مرطوب‌کننده، آب‌رسان پوست، کرم‌پودر و فیکساتور همراه با برس آن‌که همگی در یک کیف جمع‌و‌جور گرد هم آمده‌اند.
محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟
معجزه قد بلند
یکی از محصولاتی که ابتدای بهار و تابستان ۲۰۱۱ توسط برند «بِ بِ» رونمایی شد، صندلی بود که خیلی زود تبدیل به یکی از محصولات محبوب فصل گذشته این کمپانی شد. این صندل تلفیقی از چرم و چوب است و البته قد خانم‌ها را چیزی حدود ۱۰ سانتی‌متر بلندتر می‌کند. شاید دلیل محبوبیتش هم همین معجزه‌اش باشد!
محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟
برای فصل گرما
با اینکه دیور را در ایران بیشتر با عطرها، لوازم آرایشی و روسری‌های زیبا می‌شناسند اما این فصل، پرفروش‌ترین محصولش یک جفت صندل سفید با پاشنه ۷ سانتی‌متری بوده است؛ صندل‌هایی که برای فصل گرما واقعا زیبا هستند. این صندل هم حالت رسمی دارد و هم کمی اسپرت است و همین حالتش باعث شده که خیلی طرفدار پیدا کند.
محبــوب‌ همیشـــگی خانم ها ؟
اکو: دلفین متفاوت!
دیگر همه اکو را با کفش‌های استاندارد همراه با کفی‌های طبی می‌شناسند. این برند که در ایران هم نمایندگی دارد، در فصل گذشته یکی از متفاوت‌ترین طرح‌های زنانه‌اش را به بازار عرضه کرد که اتفاقا تبدیل شد به یکی از پرفروش‌ترین‌های فصل؛ کفشی با الهام از طبیعت. شما با دیدن این کفش اسپرت دخترانه یاد دلفین نمی‌افتید؟