پارس ناز پورتال

قاصدک 24

نامزد هدیه تهرانی مخالف بازیگری او در سینما + عکس

مجموعه : اخبار سینما
نامزد هدیه تهرانی مخالف بازیگری او در سینما + عکس

 نامزد هدیه تهرانی مخالف بازیگری او در سینما

 

سوپر استار سینما هدیه تهرانی ، انتاخاب اول نقش راحله در فیلم روز واقعه بود اما این نقش را ایفا نکرد . درباره انتخاب بازيگران در پروژه ماندگار فيلم سينمايي “روز واقعه” محمدرضا شريفي نيا گفته هاي جالبي را بيان کرده بود.

 

محمدرضا شریفی نیا از ۱۰ بازیگر مرد و ۷ بازیگر زن به عنوان کاندیداهای بازی در فیلم یاد کرده بود.از جمله بازیگران زن این فیلم هدیه تهرانی بوده که شریفی نیا درباره اش گفته بود: برای نقش “راحله” هم بازیگران زیادی را تست زدیم؛ از عاطفه رضوی تا مهناز افضلی، شقایق فراهانی، بهاره رهنما و حدود ۲۰۰ نفر دیگر.

 

بعد هدیه تهرانی را تست زدیم که چهره اش مورد قبول قرار گرفت اما در نهایت لادن مستوفی نقش اصلی را بازی کرد و در این فیلم به ایفای نقش پرداخت.شریفی نیا درباره دلایل عدم حضور هدیه تهرانی در “روز واقعه” چیزی نمی گوید اما شهرام اسدی اخیرا در گفتگویی مخالفت نامزد تهرانی را دلیل عدم حضورش در این کار دانسته است و علت عدم حضور هدیه تهرانی را در این فیلم مخالفت نامزد وی در آن زمان دانسته است.

 

وی می گوید: هدیه تهرانی را در جست‌وجویی که برای پیداکردن چهره‌‌های تازه برای نقش‌های راحله و عبدالله گذاشته بودیم، آقای شریفی‌نیا و خانم آزیتا حاجیان پیدا کردند. تست‌های گریم و لباس و بیان به‌خوبی پیش رفت. اما در نهایت، خانواده نامزدشان با حضور ایشان در سینما موافقت نکردند و موضوع منتفی شد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 چرا سرانجام هدیه تهرانی،مانند آنجلینا جولی نشد؟! +عکس

 

بازگشت هدیه تهرانی به سینما بعد از چند سال دوری

 

داستان هدیه تهرانی به کجا رسید؟

 

نگاهی به بیوگرافی هدیه تهرانی