پارس ناز پورتال

قاصدک 24

هفته ای پرخوری به خاطر فراموش کردن نامزد بی وفا!+عکس

هفته ای پرخوری به خاطر فراموش کردن نامزد بی وفا!+عکس

هفته ای پرخوری به خاطر فراموش کردن نامزد بی وفا!,افرادی که معمولا در زندگی زناشویی خود دچار مشکل می شوند به طرق مختلف سعی می نمایند خاطرات گذشته را هر چند با سختی به فراموشی سپرده و با عبرت گرفتن از گذشته زندگی جدیدی را برای خود بسازند.

 

اما برخی از افراد که در پیدا نمودن راه حل مناسب دچار مشکل می شوند به مسیرهای نادرست هدایت شده و گاهی شرایط را برای خود خطرناکتر می نمایند.

 

 

خانم 26 ساله هنگامی که متوجه شد نامزدش به او خیانت نموده است راه و روش عجیب برای به فراموش سپردن عشق قبلی خود پیدا نمود.وی بر خلاف سایر افراد که تا مدتی لب به غذا نمی زنند تصمیم گرفت به مدت یک هفته تا می تواند بخورد و بیاشامد.خانم “تن شن”هنگامی این ایده به ذهنش رسید که داخل فست فودی نشسته بود و تصمیمن گرفت غذا سفارش دهد.

 

 

خانم می گوید از افسردگی همه روز پرسه می زد.تا اینکه به فست فودی در ایستگاه قطار رسید.وی می افزاید تصمیم نداشتم مدت زیادی در انجا ماندگار شوم.قصد داشتم چند تا بال مرغ سرخ کرده سفارش دهم.اما هنگامی که شروع به خوردن نمودم تصمیم گرفتم اندکی بیشتر فکر نمایم.توان رفتن به خانه را نداشتم.انجا همه اش پر از خاطرات نامزد بی وفایم بود.

 

 

پرسنل ایستگاه قطار متوجه شدند که خانم سه روز است از ایستگاه تکان نمی خورد و مدام در فست فود به خوردن مشغول است.خانم تن شن تنها به مامورین می گفت دوست دارد بیشتر فکر نماید و بیشتر غذا سفارش دهد.

 

 

مامورین با درخواست او موافقت نموده اما هنگامی که رسانه های محلی برای مصاحبه با وی تشریف اوردند اثری از وی نبود و تصمیم گرفته بود ایستگاه را برای همیشه ترک نماید و با والدینش به شهر دیگری کوچ نماید

 

 

یکی از کارگران فست فود ایستگاه قطار چنگدو چین می گوید خیلی به ما خوش می گذشت او فرد خوبی بود حیف شد او را از دست دادیم.

 

 

 

منبع: دیلی خبر