پارس ناز پورتال

قاصدک 24

خانم بازیگر پاکستانی سرشناس به 26 سال زندان محکوم شد!+عکس

خانم بازیگر پاکستانی سرشناس به 26 سال زندان محکوم شد!+عکس

خانم بازیگر پاکستانی سرشناس به 26 سال زندان محکوم شد,خانم بازیگر به خاطر توهین و بی احترامی در برنامه” ازدواج دختر پیامبر اکرم” به 26 سال زندان محکوم شد.

 

خانم وینا مالیک که جزو بازیگران بالیوود و سرشناس پاکستان است به خاطر سخنان و حرکات کفر امیز در شبکه تلویزیونی جئو از سوی دادگاه عالیه پاکستان به 26 سال زندان محکوم شده است.

خانم بازیگر پاکستانی سرشناس به 26 سال زندان محکوم شد!+عکسخانم بالیوود به عنوان میهمان در برنامه روز ازدواج دختر پیامبر به شبکه تلویزیونی جئو دعوت می گردد.وی با سخنان و حرکات کفر امیز خود موجی از اعتراضات را در کشور پاکستان سبب می گردد.

 

گفته می شود ارتش پاکستان پشت این ماجرا بوده و هدفش خراب نمودن دست اندرکاران این شبکه تلویزیونی بوده است.

 

قبلا نیز شوهر خانم اقای اسد بشیر خان و میر شکیل الرحمان که جزو مدیران اجرایی غول رسانه ای در بین کشورهای اسیایی هستند به علت توهین به مقدسات به 26 سال زندان محکوم شده بودند.گفته می شود مجری برنامه شایسته وحیدی نیز مورد تنبیه قرار گرفته است.

خانم بازیگر پاکستانی سرشناس به 26 سال زندان محکوم شد!+عکس،ملیک  هم اکنون در دبی بسر می برد و قصد دارد دو سه هفته اینده به پاکستان عزیمت نماید.وی در سخنانی به خبرنگار گولف نیوز گفته است:

 

26 سال زندان یک عمر زندگیست.اما من به دادگاه عالی پاکستان ایمان دارم.وی می افزاید هنگامی که رای دادگاه صادر شود من مطمئنم مرا مورد رافت اسلامی قرار می دهند.وی ادامه می دهد زندگی من همواره با فراز و نشیب هایی همراه بوده است اما من مطمئنم کار خلافی انجام نداده ام

 

دادگاه عالی پاکستان در سخنانی گفته است حرکات و سخنان کفر امیز خانم موجی از اعتراضاتن را سبب شده و احساسات مردم را جریحه دار نموده است و به این سادگی قابل حل نیست.

 

هر چند که وی به 26 سال زندان محکوم شده است اما ممکن است وی تمام مدت محکومیت خود را طی ننماید.برخی از جناحهای مخالف پیشنهاد 3 میلیون روپیه ،توقیف گذرنامه و فروش املاک وی را پیشنهاد داده اند.