جستجو در پارس ناز

زمان تحویل سال ۹۴ در ایران +عکس

زمان تحویل سال ۹۴ در ایران +عکس

زمان تحویل سال ۹۴ در ایران,لحظه تحویل سال ۱۳۹۴ هجری خورشیدی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران:لحظه تحویل سال ۹۴ در ایران:

 

ساعت ۰۲ و 15 دقیقه و 11 ثانیه (دو و دو دقیقه و دو ثانیه بامداد)
رو شنبه 1 فروردین 1394 هجری شمسی
مطابق ۲۹ جمادی‌الاولی ۱۴۳۶ هجری قمری
و ۲۰ مارس ۲۰۱۵ میلادی
نام سال :بز
زمان تحویل سال ۹۴ در ایران +عکسفال و طالع بینی سال 1394 هجری شمسی (سال بز )
فال سال 1394, طالع بینی سال94, فال سال اسب, شخصیت شناسی متولدین سال اسب, لحظه تحویل سال 94, فال 94, فال و طالع بینی سال 1394, سال اسب, پیشگویی های سال 1394, فال و طالع بینی سال 94, سال 94, تقویم سال94

 

نماد بز بیش از همه نشانه زنانگی است. بزها شیك پوش، دلربا، عاشق طبیعت و هنرمندند و اگر دچار بدبینی، شك و نگرانی نشوند، اقبال همگانی را بر می انگیزند. بز هیچ گاه از بخت خود راضی نیست و به قول معروف همیشه فكر می كند كه « مرغ همسایه غاز است. »

 

دوستان و همكارانش از هوس بازی های او خشمگین می شوند. او نادانسته اسباب دردسر است. بز وقت شناس نیست و این باعث می شود كه حوصله همه از دست او سر برود؛

 

در حالی كه هرگاه در صدد سود بردن از دیگران بر آید؛ خود را مطلوب و دوست داشتنی جلوه می دهد؛ و حتی گاهی از نظر مالی، روی سر دیگران آوار می شود.

 

از سوی دیگر، بز خود را به آسانی به هر شرایطی تطبیق می دهد؛ مشروط بر اینكه امنیت زندگی – تا آن جا كه ممكن است – حفظ شود. بز خجالتی و دارای حالتی زنانه است.

 

او با وجود شك و تردیدهای همیشگی، كوتاهی كردن ها و گله و شكایت هایش، راهنمایی و نصیحت شدن و طرف توجه دیگران قرار گرفتن را دوست دارد.

 

بز فرهیخته و دلرباست؛ اما طبعی ناپایدار و هوسباز دارد. متولدان سال بز، اغلب مذهبی هستند؛ اما از هر مذهبی كه پیروی كنند، تا زمانی به آن پای بندند كه مانع آسایش زندگی شان نشود. واقعیت این است كه موهومات، پدیده های فرا طبیعی، علوم غیبی و طالع بینی برای او جذاب تر است.

 

مردان و زنان متولد سال بز خوش قلب، مهربان، بلند نظر و دست و دلبازند و سخاوتمندانه به یاری نیازمندان می شتابند. اما متاسفانه آنچه كه به دیگران می بخشند، همیشه از آن خودشان نیست و مال دیگران را نیز مال خود می دانند!

 

بد نیست بدانید كه حس مالكیت در بز متغیر است. بز اجازه می دهد او را ببندند؛ اما طناب را می كشد. شرقی ها می گویند: اگر بزی را در علفزار سر سبزی ببندید، آرام و راضی خواهد ماند؛ اما اگر در جایی كم علف نگهداری كنید، هیچ گاه از سر و صدا و غرولند دست بر نخواهد داشت.

 

بز دیگران را مسئول تمام پیشامدها می داند. او خود را در قبال شرایط و وقایع مسئول نمی داند و در نهایت، آنها را به بخت و اقبال حواله می كند و بر این باور است، هر مشكلی كه ایجاد شود، اشتباه از طرف او نبوده است.

 

بز با دورویی و ریا كاری اسباب ناراحتی دوستان و نزدیكان خود را فراهم می كند. او احساس مسئولیت نمی كند، خلاق نیست و اراده اش بسیار ضعیف است.

 

بز می تواند مانند یك رهبر سخنرانی كند؛ اما نمی تواند كسی را به دنبال خود بكشد؛ زیرا خود برای دنباله روی و اطاعت خلق شده است.

 

اگر بز در شرایط مناسب و تحت آموزش صحیح قرار بگیرد، به موفقیت های بزرگی در كارهای هنری – كه نیاز به هوش و استعداد ذاتی دارد – دست خواهد یافت.

 

بز می تواند صنعتگر و استادكار خوبی شود. او می تواند با اعتماد به نفس، كارهایی را كه نیاز به جسارت، ظرافت و تخصص دارد، پیشه كند؛ زیرا از هوش فراوانی برخوردار است.

 

بز هیچ گاه رهبر خوبی از كار در نمی آید و این به صلاح اوست. همیشه این طور بوده است كه حضور دستیار همكاری لایق باعث می شود كه رئیس ضعیف جلوه كند و بز هوسباز و دمدمی مزاج كه نیازش تكیه بر شخصی استوار و واقع گراست بهتر است فكر رهبری را از سر به در كند.

 

بز به این كه دیگران از او قدردانی كنند، نیازمند است و اگر كسی با چاپلوسی از وی تعریف كند، همه كار برایش انجام خواهد داد.

 

همان طور كه گفتیم بز نماد زنانگی است زیرا غربی ها همواره وابستگی، از خود راضی بودن، سستی و بی تفاوت بودن را به جنس مونث نسبت می دهند.

 

مردان و زنان متولد سال بز، بیش از هر چیز جویای امنیت و اطمینان هستند. خانم بزها دوست دارند با مردی ثروتمند ازدواج كنند و یا از حمایت فردی با نفوذ برخوردار شوند و اگر آن هم نشد، دست كم به زندگی با پدر و مادری ثروتمند رضایت می دهند.

 

شخصیت بز ممكن است بسیار پست یا بسیار والا باشد؛ همه چیز بستگی به نحوه تربیت، شغل و بخت او دارد.

 

متولدان سال بز، باید تا حد امكان، از كارهای تجاری اجتناب كنند. آنان فروشندگان بسیار بدی هستند، نظرات خود را درست ابراز نمی كنند، هنگام صحبت كردن شتابزده و مضطرب هستند و نیز نكته سنج و موقعیت شناس نیستند و به قول معروف « سوراخ دعا را گم می كنند . »

 

بز باید از هر جنگ و ستیزی دوری كند؛ زیرا هیچ گاه نمی تواند فرماندهی پیروزمند یا حتی سربازی موفق باشد.

 

بزها معمولا خوش اقبال هستند و زندگی آسوده ای دارند؛ زیرا به خوبی می دانند كه از چه راهی باید بروند. اگر شما خانه ای زیبا و راحت در حومه شهر دارید، خوش صحبت هستید و با هنرمندان نشست و برخاست دارید،

 

هرگز بز را به خانه خود راه ندهید چون دیگر نمی توانید از دست او رها شوید، چرا كه ذاتاً تجمل طلب و دوستدار اهل هنر و طبیعت است.

 

بزها عاشق پیشه اند و ماجراهای عاشقانه در زندگی شان فراوان به چشم می خورد؛ اما چون طبیعت آرامی دارند دچار التهاب و نا آرامی عاطفی نمی شوند.

 

بز می تواند در كنار گربه، خوك یا اسب زندگی خوبی داشته باشد و هر یك از آنها به دلایل مختلف با بز كنار می آیند و به او اطمینان می بخشند.

 

هوسبازی های بز گربه را سرگرم می كند، خوك این صفت او را – تا آن جا كه بتواند – تحمل می كند و اسب یكدنده، این حالت بز را تعدیل می كند.

 

گاو، نمی تواند مدتی طولانی در كنار بز زندگی كند، گاو رفاه، آسایش و امنیت برای خانواده خود به ارمغان می آورد اما در مقابل توقعاتش زیاد است و بز چیزی برای عرضه كردن ندارد.

 

رابطه عشقی و شغلی بز و سگ به شكست می انجامد، زیرا هر دو بسیار بدبین هستند و تا پایان عمر از یك دیگر راضی نخواهند بود.

 

دوران جوانی بز آكنده از ماجراهای عاشقانه است؛ اما در دوران كودكی و پیری بخت با او همراه است.

 

در پایان به این نكته بسنده می كنیم كه زندگی مرفه، آرامش، دوری جستن از دلواپسی ها و به كار گیری راهنمایی های مناسب به بز این امكان را می دهد كه زندگی موفقیت آمیزی داشته باشد.

 

 

منبع :ایران بانو