پارس ناز پورتال

قاصدک 24

آخرین خبر از سقوط مینی بوس زائران کربلا به دره +اسامی و عکس

آخرین خبر از سقوط مینی بوس زائران کربلا به دره +اسامی و عکس

آخرین خبر از سقوط مینی بوس زائران کربلا به دره 

 

جانشین رئیس پلیس راه کشور از حادثه مرگبار مینی بوس زائران در محور هراز خبر داد.،عصر دیروز در کیلومتر 65 محور هراز مینی‌بوس حامل زائران پیاده شهرستان فریدونکنار در راه بازگشت به استان مازندران دچار سانحه سقوط به دره‌ای در منطقه وانا شد.

 

 18 نفر در این مینی‌بوس حضور داشتند گفتنی است،تاکنون 12 تن در حادثه سقوط مینی‌بوس به دره‌ای در محور هراز جان خود را از دست داده‌اند.

آخرین خبر از سقوط مینی بوس زائران کربلا به دره +اسامی و عکس

.سرهنگ اسفندیاری جانشین رئیس پلیس راه کشور در خصوص این حادثه گفت: در ساعت 14:10 دیروز مینی بوس زائران اربعین حسینی که ازتهران به سمت مازندران در حال حرکت بود در محور هراز بعد از سه راهی وانا به دره 60 متری سقوط کرد.

 

وی در ادامه افزود : تعدادی از سرنشینان مفقود شدند و عملیات برای جست و جو ادامه دارد و با توجه به شرایط جوی و بارش باران کار برای نجات سخت.شده است. البته تعداد کشته در آمار اولیه 4 کشته و 6 مصدوم بوده که مصدومان به بیمارستان منتقل شدند.این مقام مسئول پلیس در پایان اذعان کرد : کارشناسان در محل حادثه در حال بررسی علت حادثه هستند.

 

اسامی 7 فوتی حادثه سقوط مینی بوس در جاده هراز اعلام شد

 

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران اسامی هفت کشته حادثه سقوط مرگبار مینی‌بوس زائران کربلای را اعلام کرد.علی عباسی  اظهار داشت: اسامی شش کشته‌شده حادثه سقوط مینی‌بوس به دره در جاده هراز آمل شامل:

 

محمدکاظمی، پرویز نیکزاد، داود تقوی، شمس الله نیکزاد، مهدی نیکزاد و حسن آغاسی پور است که به پزشکی قانونی منتقل شدند و یک نفر هم بنام مهران زابلی در بیمارستان فوت کرد.

 

وی بابیان اینکه جسد یک نفر نیز به دلیل شرایط بد منطقه هنوز از دره بیرون کشیده نشده است افزود: تاکنون پنج مسافر مفقود هستند و پنج نفر دیگر نیز در حال مداوا در بیمارستان هستند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

سقوط اتوبوس حامل دانشجویان ایرانی + گزارش تصویری

 

نجات زن از خودکشی به دست راننده اتوبوس + عکس

 

مرگ دلخراش سه زائر ایرانی در عراق

 

تصادف مرگبار پراید با شتر در زاهدان + عکس