دستبند تناسب اندام پلار لوپ

محصولات پلار همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من دارند! اولین سنسور ضربان قلب من پلار بود. و هنگامی که در زمینه ی سلامتی و تناسب اندام تحصیل می کردم نیز، تکیه ام بر محصولات خاص پلار بود. این شرکت، از زمانی که من کودک بودم محصولات ورزشی اش را به طوری طراحی و تولید می کرد که با رعایت تمامی استانداردها واقعا قابل استفاده می بود.

 

با ظهور دستبندهای تناسب اندام، پلار یکی از آن برندهایی بود که با جدیتی که در زمینه ی تناسب اندام دارد، باید خودی نشان می داد. تصور کنید زمانی که فهمیدم پلار نیز دستبند تناسب اندام ارائه کرده است چه هیجانی سراپای مرا در بر گرفت، پلار لوپ! سریعا یک لوپ خریدم و تا الان چند ماهی است که دائم به دستم بسته شده است!

 

ظاهر و راحتی لوپ

نسبت به آن اندازه ای که توقع می رود هم، کمی جمع و جورتر و باریک تر است. اما بندی قرص و محکم، و ورزشی دارد. صفحه ی نمایشش انگار اطلاعات مورد نیازتان را فریاد می زند! من دوست داشتم دستبند تناسب اندامم دارای یک نمایشگر رنگ و وارنگ باشد، اما آنچه در مورد پلار می دانم این است که قطعا این LED تک رنگ و قرمز را بدون دلیل انتخاب نکرده است. نمایشگر پلار، براحتی در زیر نور آفتاب دیده می شود.

 

دستبند تناسب اندام پلار لوپ

با وجود اینکه بند لوپ کاملا محکم و به اندازه ی کافی ضخیم است، اما مثلا هنگام کار با لپ تاپ اصلا مزاحمتی برایتان ایجاد نمی کند. از آنجایی که پلار همه چیز را می داند، این دستبند را طوری طراحی کرده تا بندش مزاحم شما نبوده و از طرفی بتوانید به آسانی آنرا اندازه ی دستتان کنید.

 

به طوری که با یک راهنمای ساده، اندازه ی مچتان را می گیرید و اضافه ی بندش را می برید. بهمین راحتی! البته این کار به تجربه و علم هوا فضا احتیاجی ندارد، اما بهرحال درکتان می کنم که برای اولین بار برای چیدن بند دستبندتان کمی دلهره داشته باشید.

 

دستبند تناسب اندام پلار لوپ

گزینه های نمایشگرش را می توانید با یک دکمه ی لمسی که بر روی لوپتان قرار دارد، تغییر دهید. هیچگونه برآمدگی یا دکمه ای بر روی پلار وجود ندارد، تنها یک عبارت POLAR بر روی بندش نقش بسته است.

 

برای اینکه دکمه ی لمسی لوپ کار کند، باید لوپتان به دستتان چسبیده باشد، بنابراین مطمئن شوید که به خوبی آنرا اندازه ی مچتان کرده اید.

 

دقت پلار لوپ

اگر با سرعت ۵ کیلومتر بر ساعت، ۵۸۲ گام بردارید، پلار لوپ آنرا ۵۱۶ قدم تخمین خواهد زد. یعنی ۱۱.۳۰ درصد خطا. حالا اگر با سرعت ۱۲ کیلومتر بر ساعت، ۹۴۲ گام بردارید، میزان خطا به ۰.۳۰ درصد خواهد رسید.

 

این اعداد و ارقام، بهترین دقتی نیستند که تا بحال دیده ام، اما واقعا کافیست! پلار لوپ می تواند با یک حسگر ضربان قلب نیز همراه شود. اما از آنجایی که هنوز بدین صورت تستش نکرده ام، نمی توانم دقتش بهمراه استفاده از حسگر ضربان قلب را برایتان بگویم.

 

اما مطمئن باشید که به راحتی با حسگرهای ضربان قلب پلار همراه می شود و اطلاعات بیشتری برایتان جمع آوری خواهد کرد. بدین ترتیب از داده هایی که در طول تمرینات برایتان جمع آوری خواهد کرد شگفت زده خواهید شد.

 

نحوه ی ارائه و دسترسی به اطلاعات

در حال حاضر پلار لوپ، هم با گوشی های هوشمند iPhone و هم با گوشی های هوشمند android همگام سازی می شود. حداقل لوپ من که با iPhone 4s و LG Nexus 5 براحتی کار کرد. همچنین می توانید لوپ خود را با برنامه ی FlowSync بر روی کامپیوترتان که دارای سیستم عامل ویندوز یا مک باشد، بوسیله ی همان کابل شارژ، همگام کنید.