پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

دختران زیباروی اندیشمند!+عکس

دختران زیباروی اندیشمند!+عکس

آناستاسیا کاستنکو 20 ساله از شهر کوچکی در ناحیه « راستوف» نماینده روسیه در کنکور زیبایی « ملکه جهان» خواهد بود که 14 دسامبر سال 2014 در لندن برگزار خواهد شد.

 

 آناستاسیا پس از پایان کالج هنر در رشته « باله» وارد دانشگاه دوستی ملل روسیه شد. او در رشته ژورنالیستی تحصیل می کند. در ماه مارس سال جاری یکی از سه زیباروی روسیه بود که از عنوان جانشین « ملکه روسیه»برخوردار گشت.

 

یولیا آلیپووا، برنده کنکور ملی « ملکه روسیه» می بایست نماینده روسیه در کنکور زیبایی « ملکه جهان » باشد.

 

اما تصمیم گرفته شد او را به کنکور «ملکه گیتی» بفرستند که ژانویه سال آینده در آمریکا برگزارخواهد شد. به عقیده رهبری همایش روسی، آماده کردن یک نفر برای دو کنکور دشوار خواهد بود. این اتفاق در سال 2010 میلادی نیز رخ داد که فاصله بین دو کنکور خیلی کم بود.

 

نمی توان از یولیا آلپووا ، زیباترین دختر روسیه چشم برداشت. او زیاده از حد جدی است. او دو دیپلم تحصیلات عالی دارد : یکی از انستیتوی انرژتیک مسکو در رشته مهندس انرژی حرارتی و دیگری به عنوان مترجم زبان انگلیسی. او در سمت مدیریت « کمپانی انرژتیک شرق» کار کرده است.

 

کنکور های زیبایی «ملکه جهان» و «ملکه گیتی» معتبرترین مسابقات زیبایی جهان هستند.

 

کنکور زیبایی «ملکه جهان» برای نخستین بار در سال 1951 میلادی در بریتانیا برگزار شد. ابتدا نمایش مد بود که بمرور زمان به یک شو بزرگ مبدل شد.

 

از اوایل سال های 1980 میلادی سازماندهندگان کنکور که دائم از طرف مبارزان حقوق یکسان برای زنان مورد انتقاد قرار می گرفتند کنکور فکری را در برنامه شامل کردند. در سال 2008 میلادی تاج « ملکه جهان» به کسنیا سوخینووا تعلق گرفت.

 

بر طبق شرایط کنکور برنده آن باید بخش اعظم وقت خود را صرف سفرهای خیریه به سراسر جهان کند.

 

«ملکه گیتی» کنکور معتبرتری است که Miss Universe Organization سازمانده آن است و برای نخستین بار این شو در سال 1952 میلادی در آمریکا برگزار شد و مثل نوع بریتانیایی شو مد بود.

 

در سال 1996 میلادی دونالد ترامپ، سرمایه دار بزرگ از حق پخش شو «ملکه زیبایی» در تمام کشورهای جهان برخوردار شد. در سال 2002 میلادی تاج « ملکه گیتی» به اوکسانا فدوورا از روسیه تعلق گرفت.

 

اما او 4 سال بعد تاج «ملکه گیتی» را برگرداند و از ادامه سفرهای خیریه خودداری ورزید که مانع از فعالیت علمی او می شد. اما این موضوع مانع از آن نشد که اوکسانا فدوروا همسر و مادر محبوب و مجری دوست داشتنی و موفق برنامه های تلویزیونی کودکان روسیه بشود.