پارس ناز پورتال

قاصدک 24

جنجال عجیب اجرای برنامه این شخص به جای رضا صادقی +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
جنجال عجیب اجرای برنامه این شخص به جای رضا صادقی +عکس

جنجال عجیب اجرای برنامه این شخص به جای رضا صادقی

 

در اتفاقی عجیب یک نفر در اصفهان به جای رضا صادقی برنامه اجرا کرد !رضا صادقی در اینستا پست تعجب خود را از این مساله ابراز داشته است.به گزارش پارسناز روز جمعه _چهارم دی ماه _سیزدهمین همایش پیاده روی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در حالی برگزار شد که در پوسترهای تبلیغاتی این همایش در سطح دانشگاه ذکر شده بود “با حضور هنرمند محبوب”؛ اما به گزارش پارس ناز در فضای مجازی بنر تبلیغاتی دیگری از این همایش دست به دست چرخید که نام رضا صادقی در آن جلب توجه می کرد.

 

همایش با اجرای یک تئاتر برگزار شد بدون اینکه خبری از رضا صادقی و صدای گرم این هنرمند باشد. تنها با هنرنمایی فردی برگزار شد که مدعی بود از طرف رضا صادقی مجوز حضور در برنامه را دارد و کاملا با او هماهنگ است!

 

 

جنجال عجیب اجرای برنامه این شخص به جای رضا صادقی +عکس

شایان ذکر است برگزاری این مراسم و استفاده از نام رضا صادقی واکنش تند این هنرمند را به دنبال داشت؛ خواننده مشکی پوش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: “این روزا اتفاقاتی که میوفته حتی توی شوخی ها هم شنیدنش غیرمنتظره است، چند سال پیش به نمک نشناسی با اعتباری که من بهش دادم و با نام من کلی از مردم اخاذی کرد و تاوان اعتمادی که کردم هم دادم، البته نتیجه اش رو هم دید اما اینکه یک دانشگاه این سرزمین اینقدر زودباور یا خوش باور باشه؟! وای به حال دانشجوهایی که میخوان زیرکی را از این مجموعه یاد بگیرن… اشتباه نکنید اون آدمی که روی صحنه روی صندلی نشسته من نیستم و اون بنرهای تبلیغاتی برای حضور من نیست…اون آقای (…) جالبه چجور به خودش اجازه میده با شعور مردم بازی و به احترامشون توهین کنه و عجیب تر که به نهاد آموزشی این اجازه را میده….این ماجرا رو از طریق قانونی پیگیری می کنم تا دوباره هزینه کارهای نکرده رو ندم…دوستان لطفاً اجازه ندید هیچکس در هر جایگاهی بهتون بی حرمتی کنه…اما خدایی کلی خندیدم.”

جنجال عجیب اجرای برنامه این شخص به جای رضا صادقی +عکس

علی محمد فزوه- مدیرکل امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان- در این باره گفت: شخصی که در برنامه شرکت کرده بود گفت با آقای صادقی هماهنگ کرده و آقای صادقی مجوز حضور و اجرای این برنامه را به او داده است.

 

وی با بیان اینکه در گذشته نیز این برنامه در استانداری اصفهان برگزار شده بود، افزود: این برنامه همراه با اجرای یک تئاتر بود نه کنسرت.

 

مدیرکل امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در واکنش به توزیع دو بنر در فضای مجازی ادامه داد: در بنری که در سطح دانشگاه زده شده بود فقط عنوان شده بود با حضور “هنرمند محبوب” و بنری که نام آقای صادقی در آن نوشته شده بود ارتباطی با دانشگاه ندارد. این کار را یک نفر به صورت سرخود انجام داده است.

 

فزوه اضافه کرد: فردی که در این برنامه شرکت کرد حتی مدعی بود که بازیگر نقش آقای صادقی در یک فیلم است.وی تصریح کرد: این فرد در تالاری که به اجرای برنامه پرداخت با صدای بلند اعلام کرد “کاری که اجرا می کنم تئاتر است و مجوز دارم”.

 

نه از رضا صادقی و نه از هیچ کس دیگری مجوز ندارد

 

علی جعفری- مدیر برنامه های رضا صادقی- در این باره به خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان گفت: فردی که برنامه را اجرا کرده نه از طرف آقای صادقی و نه از طرف هیچ شخص دیگری مجوز برگزاری برنامه را ندارد و برنامه های ایشان کاملاً بدون اطلاع ما انجام می شود.

 

وی در مورد اعلام تئاتر گفت: هیچ صحبتی در مورد برگزاری هر گونه برنامه ای که در دانشگاه علوم پزشکی انجام شود با ما نشده بود.مدیر برنامه های رضا صادقی اضافه کرد: در جریان فیلمی که این شخص در مورد آقای صادقی بازی کرده است، نیستم.

 

جعفری افزود: در حال پیگیری هستیم و با فردی که در این برنامه حضور داشته حتماً برخورد می کنیم چراکه ممکن است کارهای دیگری نیز انجام داده باشد که ما از آن بی خبر باشیم. این اتفاق را از طریق دوستانمان در اصفهان مطلع شده ایم و نمی دانیم که تاکنون چه برنامه های دیگری اجرا کرده است.

 

وی خاطرنشان کرد: برای دانشگاه علوم پزشکی پیغام فرستادیم اما هنوز دانشگاه جوابی نداده و تا این لحظه هیچ مسوولی با ما تماس نگرفته است. ولی از طریق وکیلی که گرفتیم این موضوع را از مراحل قانونی پیگیری می کنیم.

 

در اتفاقی عجیب یک نفر در اصفهان به جای رضا صادقی برنامه اجرا کرد !
رضا صادقی در اینستا پست تعجب خود را از این مساله ابراز داشته است

 

 

مطالب مرتبط:

 

 عکس رو شده رضا صادقی در حال قلیان کشیدن

 

نوشته رضا صادقی برای غیرت این زن + عکس 

 

تیپ عجیب رضا صادقی در ترکیه + عکس

 

تصاویر کنسرت جذاب رضا صادقی در زادگاهش