پارس ناز پورتال

قاصدک 24

دستگیری ملکه زیبایی بخاطر انتشار تصاویر مستهجن+عکس

دستگیری ملکه زیبایی بخاطر انتشار تصاویر مستهجن+عکس

دستگیری ملکه زیبایی بخاطر انتشار تصاویر مستهجن

 

ملکه زیبایی آمریکا به اتهام تهیه و انتشار عکسهای مستهجن و عریان از کودکان دستگیر شد . تفنگدار معروف آمریکایی که ملکه زیبایی سالهای پیش آمریکا نیز بود جامعه آمریکا را شوکه کرد ! به گزارش پارس ناز متهم «مگان برناآلت» زن 25 ساله تصاوير مستهجن از کودکان چهار ساله گرفته و در ازاي در اختيار گذاشتن عکس‌ها به يک تفنگدار امريکايي پول هنگفتي دريافت کرده است. دادستان پرونده مي‌گويد: عکس‌ها اغلب متعلق به يک دختربچه چهار ساله بوده است که مورد سوء‌استفاده اين زن قرار گرفته است. پليس اف.‌بي.‌آي چهارشنبه گذشته اين زن را بازداشت کرده است. پليس گفته است: در پي دستگيري اين زن، تفنگدار دريايي نيز تحت بازداشت قرار گرفته است اما نام و جزئيات دقيقي از متهم ديگر منتشر نشده است.

دستگیری ملکه زیبایی بخاطر انتشار تصاویر مستهجن+عکس

هنوز مشخص نيست که چه حکمي براي اين تفنگدار دريايي در نظر گرفته شده است. پليس اف.‌بي.‌آي مي‌گويد: اين ملکه زيبايي با قرار وثيقه 100 هزار دلاري در زندان خواهد بود. مگان به عنوان ملکه زيبايي منطقه اورنج کانتي در سال 2014 ميلادي شناخته شده است.

 

اطلاعات پليس مي‌گويد: اين زن به عنوان يک فعال کليساي مسيحيان نيز داوطلب بوده است و مدام به کليسا رفت و آمد داشته و اکثر قربانيان خود را از ميان کودکاني که به کليسا مي‌آمدند، انتخاب کرده است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

دردسری که چین برای ملکه زیبایی کانادا ساخت + عکس

 

عکس مستهجن از دختران و پسران لخت در حمام

 

سوء استفاده جنسی خواننده انگلیسی از کودکان (+عکس)

 

ملکه ی زیبایی اکوادور به دلیل جراحی زیبایی جان خود را از دست داد!