پارس ناز پورتال

قاصدک 24

واکنش امیر تتلو به پلمپ مغازه اش + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
واکنش امیر تتلو به پلمپ مغازه اش + عکس

واکنش امیر تتلو به پلمپ مغازه اش

 

برخى سایت‌های خبرى اعلام كردند فروشگاه لباس خواننده شناخته‌شده موسیقی رپ در مجموعه اریکه ایرانیان پلمپ شد.به گفته این سایت‌ها این فروشگاه با نام “والتون” چند ماهی است البسه‌ای با همین برند را در مجموعه اریکه ایرانیان عرضه می‌کند و امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو سهام‌دار اصلی این برند است که عصر یکشنبه‌ای كه گذشت توسط نیروهای انتظامی پلمپ شد.

واکنش امیر تتلو به پلمپ مغازه اش + عکس

این سایت‌ها نداشتن پروانه کسب،‌ استفاده از اسامی بیگانه و لفظ “والتون” در تابلو و همچنین فروش لباس‌های نامناسب و خارج از شئونات اسلامی و عرف را دلایل تعطیلى این فروشگاه خواندند حال آنكه به گفته تتلو، والتون اصلاً فروشگاه لباس نبوده است!

واکنش امیر تتلو به پلمپ مغازه اش + عکس

بعد از انتشار این خبر،امیر تتلو در توضیح این اتفاق در صفحه اجتماعى خود این‌طور توضیح داد: والتون پلمپ شد. خیلى سعى كردیم كه نشه و همه‌چیز را رعایت كردیم. همه‌چیز. همه‌چیز را رعایت كردیم اما بالاخره یک راهى پیدا شد و پلمپ شد. نمی‌فهمم. نمی‌دونم چرا. ولى من دلیل واقعی‌‌اش رو اینجا می‌نویسم و باعث و بانی‌اش رو معرفى می‌كنم، آگه خیلى خیلى زووود باز نشه. اونى كه سنگ می‌ندازه باید بفهمه كه تو كار من یكى نباید سنگ بندازه؛ چون من خودم حواسم به همه‌چى هست و فقط قصدم خدمته.

 

امیر تتلو نوشته است: هركسی که این اخبار رو پخش كرده یه از خدا بى خبر، دروغ گوست، هر روزنامه یا سایتى كه این خبر رو پخش كرده باید درستش كند. دلیل پلمپ والتون این بوده كه اونجا ورزشى بوده (باشگاه بولینگ و بیلیارد) و نباید به ما اجاره داده می‌شده همین سریع درستش كنید یا تو شماره‌ فرداتون چاپش كنید وگرنه شكایت می‌کنم هم از هر جایى كه خبر دروغ چاپ كرده و خواسته منو خراب كنه شماره‌ فردا باید خبر درست رو چاپ كنید وگرنه با آبروى من بازى كردین و شكایت می‌کنم.

 

موسی هاشمی‌مقدم مدیر و مالک مجموعه اریکه ایرانیان در این باره گفت: مشکل جواز اصلی‌ترین دلیل برای پلمپ این فروشگاه است و در ۴۸ ساعت آینده این مشکل حل خواهد شد و شرایط به حالت عادی برخواهد گشت.

 

او در توضیح اینکه آیا پیش از این اتفاق، اخطاری در این زمینه به صاحبان این فروشگاه داده شده بود یا نه، گفت: بله، اخطارهایی داده شده بود. ولی متأسفانه پروسه زمانی طولانی اخذ جواز کسب باعث شد دیروز شاهد این اتفاق باشیم. این مشکل در حال پیگیری است و به زودی و ظرف ۴۸ ساعت آینده قطعاً حل خواهد شد

 

 

مطالب مرتبط:

 

مغازه خواننده زیرزمینی در تهران پلمپ شد

 

 

امیر تتلو سوار بر هواپیمای شخصی اش + عکس

 

خداحافظی عجیب و گلایه آمیز امیر تتلو + عکس

 

توضیح امیر تتلو در مورد خبر بازداشتش ! + عکس