پارس ناز پورتال

جزئیات توبه نامه امیر تتلو | قصد ازدواج و بچه دار شدن دارم!

جزئیات توبه نامه امیر تتلو | قصد ازدواج و بچه دار شدن دارم!

جزئیات توبه نامه امیر تتلو 

دراین مطلب، جزئیات توبه نامه امیر تتلو خواننده جنجالی ایرانی رابه اشتراک گذاشته ایم. تتلو چند ماه پیش با رضایت خودش پس از چند سال مهاجرت بـه ایران بازگشت. او در بيرون از کشور درگیر حواشی زیادی بود کـه توهین بـه نظام، مقامات و مقدسات دینی از جمله آن ها اسـت. حالا، حدود یک هفته بعد از دادگاه، او توبه نامه خودش را ارائه داد و از قصد خود برای ازدواج صحبت کرده اسـت.

 

حاشیه‌هاي و بدآموزی‌هاي این چهره در کنسرت‌هایش صدای اعتراض خانواده‌ها را درآورد. کم کم از گوشه و کنار خبر می رسید کـه دولت ترکیه بعلت تبلیغ استفاده از مواد مخدر بـه دنبال دستگیری و اخراج تتلو اسـت. شهرت چیزی بود کـه باعث شد او بـه درآمد بالا اما موقتی برسد و سرانجام بـه دست پلیس بین‌ المللی دستگیر شود و از زندگی عادی نیز محروم شود.

 

چرا امیر تتلو به ایران بازگشت؟

بازپرس پرونده امیرحسین مقصودلو مشهور بـه «امیر تتلو»، ۱۰ روزبعد از برگزاری اولین جلسه دادگاه او مدعی شد کـه این خواننده توبه‌نامه نوشته اسـت. وی بعد از پایان مجازات میـــخواهد ازدواج کند و بچه‌دار شود. وحید ناصری، بازپرس پرونده تتلو، گفت: او در جلسات خود از بلاتکلیفی در ترکیه حرف زده و گفته کـه دلتنگ خانواده‌اش بوده.

استوری خواهر امیر تتلو

همین هم باعث شده با پای خودش بـه ایران برگردد. حتی توبه نامه هم نوشته و گفته از اعمال و رفتارش پشیمان اسـت. او افزود: تتلو میگفت دوست دارد بعد از پایان مجازات مثل خیلی از جوان‌ها ازدواج کند، خانواده تشکیل دهد، بچه بیاورد و موسیقی رابه شیوه درستش ادامه دهد!

 

حتما بخوانید: بیوگرافی امیر تتلو (امیر حسین مقصودلو) + بهترین آهنگ های تتلو

 

توبه نامه تتلو از زبان خواهرش

در همین حال، خانواده امیر تتلو و خواهرش نسبت بـه آزادی این خواننده مشهور ابراز امیدواری کردند. نسیم مقصودلو خواهر امیر تتلو کـه در رشت زندگی می کند و بکار معاملات املاک مشغول اسـت سوال یکی از مخاطبانش نسبت بـه آزادی برادرش این‌گونه جواب داد: تتلو توبه نامه نوشته و قصد ازدواج و بچه دار شدن دارد.

جزئیات توبه نامه امیر تتلو 

اولین جلسه رسیدگی بـه پرونده امیرحسین مقصودلو هفته گذشته برگزار شد. دراین جلسه کـه بـه ریاست قاضی ایمان افشاری در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد، کیفرخواست متهم خوانده شد. اما اطلاعات دقیقی درباره انچه دراین جلسه گذشت در رسانه‌ ها منتشر نشد.

 

حواشی بازگشت تتلو به ایران

یک فعال رسانه اي راز بازگشت تتلو با ایران را افشا کرد و نوشت: تتلو بخاطر شکست قرار داد بـه ایران بازگشت. سام علامه، فعال رسانه در ترکیه نوشت: امیر تتلو با خواسته خودش بـه ایران برگشت. تتلو پای قرارداد ۵۰۰ هزار یورویی را امضا کرده بود، اما بدلیل مشکلات وجود آمده، برنامه‌ها بـه تعلیق درآمد.

حواشی بازگشت تتلو به ایران

امیر تتلو باید پول و خسارت را برمی‌گرداند، اما پولی نداشت. او بجای روبه‌رو شدن با سرمایه‌گذار، کنسرت‌گذار و قانون ترکیه، بازگشت بـه ایران را انتخاب کرد. حین برگشت بـه ایران حتی مسواک شخصی خودرا همراه نداشت. ودر نهایت هم، تتلو بعد از تبرئه در دادگاه دعوای شخصی در سفارت، با اصرار خودش بـه ایران بازگشت.

 

افشاگری سحر قریشی درمورد بازگشت تتلو به ایران

 

سحر قریشی با تشریح پرونده‌اي کـه برای امیر تتلو در ترکیه تشکیل داده بود، گفت کـه وکلا گفته بودند، بابت هر یک از این دخترها حداقل چهار سال زندان می‌رفت. اگر در ترکیه می ماند، اتفاق بدتری برای او می‌افتاد. او هم چنین از بازگشتش بـه ایران برای پیگیری پرونده‌اش خبر داد.

 

قریشی از دختران قربانی تتلو خواست تا اطلاعات‌شان را برای پیگیری قضایی کیس‌شان با او در بین بگذارد. خانم قریشی درباره ادعای مادر تتلو پیرامون درآمد قریشی از صفحه‌ یوتیوبش توضیح داد. شـما با مراجعه بـه چنل سحر قریشی در یوتیوب می‌توانید تمام اظهارات این بازیگر کـه قصد ازدواج با امیر تتلو داشت را بشنوید.

 

بیشتر بخوانید: عکس های دادگاه امیر تتلو و حکم صادر شده توسط قاضی!

 

چرا امیر تتلو رو به سقوط رفت؟

تتلو کـه از موسیقی زیرزمینی ایران سر از ترکیه درآورد، در سیر هبوطی شگفت‌آور بـه سوی ابتذال رفت و رفتارهای هنجارشکنانه‌اش روز بـه روز بیشتر شد. تغییر ظاهر او بـه واسطه تتوهای عجیب‌وغریب تا جاییکه جای خالی روی پوست او باقی نماند باعث شد این سوال مطرح شود کـه چـه چیزی در نهاد او پنهان شده اسـت.

حواشی امیر تتلو

چـه سرخوردگی‌هاي درونی عمیقی رابا خود این طرف و آن طرف میکشد کـه وی را از یک خواننده زیرزمینی با هواداران زیاد و صدایی پرطرفدار، بـه یک چهره قبح‌شکن و ضداخلاق تبدیل کرده اسـت. فراز و نشیب‌هاي زندگی امیر تتلو سرگیجه‌آور اسـت. امیرحسین مقصودلو متولد سال ۶۲ در مجیدیه تهران اسـت کـه برعکس حالا، در کودکی و نوجوانی خود خجالتی بود.

 

همه ی چیز تا آن لحظه آرام بنظر میرسید و شاید کسی فکرش را نمی کرد کـه او در آینده بـه یک تابلوی نقاشی متحرک تبدیل میشود کـه خط قرمزها را رد میکند و قبح‌شنی رابه حد اعلا میرساند. او بعد از مدتی کـه موسیقی را شروع کرده بود، سال ۱۳۹۰ اولین آلبومش را منتشر کرد. از آنجا کـه مجوزی برای موسیقی رپ صادر نمی‌شد، تتلو هم بـه خواننده‌هاي رپ زیرزمینی اضافه شد.

 

اولین بازداشت امیر تتلو

چیزی نگذشت کـه در بین علاقمندان بـه موسیقی غیرمجاز، بـه یک رپر جذاب و پرطرفدار تبدیل شد. از همان جا نام «تتلو» سرزبان نسل جوان افتاد. دیگر امیرحسین مقصودلویی وجود نداشت و حالا از نهاد او، امیر تتلو متولد شده بود. معنا و مفهومی در عنوان تتلو وجود ندارد و او از انتخاب این اسم تنها یک هدف داشت؛ تمایز داشتن.

 

امیر تتلو عادت داشت بـه هر چیزی کـه رنگ و نشانه‌اي از شهرت در آن بود، سرک بکشد. یکیدیگر از حواشی او در فضای مجازی، اعلام علاقه او بـه ورزش فوتبال بود. مقصودلو در بحبوحه جام جهانی ۲۰۱۴ با انتشار آهنگی در حمایت از تیم ملی فوتبال ایران، اعلام کرد کـه قصد رها کردن خوانندگی و پیوستن بـه دنیای فوتبال را دارد.

 

سال ۱۳۹۲ کـه زمان زیادی از شروع خوانندگی او نگذشته بودو او بعنوان یک رپر زیرزمینی فعالیت می کرد بـه دست پلیس امنیت اخلاقی دستگیر شد. خبر دستگیری او در تمام رسانه‌ ها بازتاب پیدا کرد: «تتلو، یکی از خواننده‌هاي زیرزمینی دستگیر شد.» همین تیترهای خبری باعث شد تا هرکس کـه تتلو را نمی‌شناخت، حالا با اسم او آشنایی پیدا کند.

 

مهاجرت تتلو به ترکیه و آغاز سقوط

همین دستگیری دو روزه و البته انتشار ندامت‌نامه او بعد از آزادی، تتلو رابه معروفترین رپر ایران تبدیل کرد. چندی بعد از آزاد شدن، خبر رسید کـه تتلو برای اخذ مجوزهای لازم برای فعالیت در موسیقی ایران اقدام کرده اسـت. وزارت ارشاد هم تا حدی بـه او چراغ سبز نشان داده اسـت. اگر تتلو مجوز می گرفت؛ این می‌توانست تتلو رابه اولین رپر مجوزدار ایران تبدیل کند.

توبه نامه تتلو در دادگاه

بـه هر صورت، عدم دریافت مجوز برای تتلو بسیار گران بـه پایان رسید و این مساله بـه آخرین تلاش او برای ماندن در ایران و ادامه فعالیت خوانندگی در کشور تبدیل شد. وقتی تتلو دید از مجوز خبری نیست، سال ۱۳۹۷ ابتدا بـه گرجستان و سپس بـه ترکیه مهاجرت کرد. امیر تتلو کـه مجوز برگزاری کنسرت نداشت سال ۱۳۹۷ بـه ترکیه مهاجرت کرد.

 

بیشتر بخوانید: عکس های زیر خاکی امیر تتلو + رازها و نکات جالب درمورد تتلو

 

تتلو قربانی شهرت بالای خودش شد

برخی معتقدند تناقضات و تغییر هویت و شخصیت او از این مهاجرت آغاز شد. خب، تتلو در ترکیه با سایت‌هاي شرط بندی همکاری کرد و این درآمد غیرقانونی از اموال مردم برای طرفدارانش نیز عجیب بود. برخی کاربران وقتی فهمیدند او در سایت‌هاي شرط‌بندی فعالیت میکند ویدئویی از وی را منتشر کردند کـه مربوط بـه پیش از مهاجرت تتلو اسـت و از عذاب وجدان حرف می‌زند.

 

رفتن او بـه ترکیه، بـه منزله پایانش بودو تتلو دیگر آن تتلوی سابق نشد. حالا او با یک صورت و بدن پر از رنگ و تتوهای اغراق‌شده، در مقابل چشم مخاطبان و طرفداران خود ظاهر میشود. روانشناسان معتقد هستند کـه اختلال شخصیت نمایشی تتلو باعث شد تا او چهره دیگری از خود رابه نمایش بگذارد. چهره‌اي کـه تک تک سلول‌هاي او فریاد می‌زدند: «لطفا مرا ببینید».