جستجو در پارس ناز

اتفاقات ناخوشایند در زندگی رضا صادقی خواننده معروف

اتفاقات ناخوشایند در زندگی رضا صادقی خواننده معروف

اتفاقات ناخوشایند در زندگی رضا صادقی خواننده معروف این روزها، خبرهای ناخوشایندی از احوال اهالی موسیقی و فعالیت هایشان به گوش می رسد و این امر باعث بروز مشکلات عدیده ای در زندگی آنها شده و هواداران و مخاطبینشان را نیز دستخوش نگرانی کرده است.

 

رضا صادقی، خواننده خوش سابقه موسیقی پاپ کشورمان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با ناملایماتی ها و کم لطفی هایی، چه در زمینه فعالیت های هنری و چه در زمینه زندگی خصوصی اش دست و پنجه نرم می کند.

 

رضا صادقی در دو سال اخیر اتفاقات بدی را تجربه کرده، او در این سالها مجوز اجرای کارهای قدیمی اش را از دست داده و یکی از نزدیکانش نیز کلاهبرداری بزرگی از وی انجام داده که این شرایط و اتفاقات باعث گردیده تا این خواننده، اعلام کند دچار مشکل قلبی وعصبی شده است.

 

رضا صادقی برای رفع نگرانی هایی که در این زمینه برای مخاطبان وی بوجود آمده، بر آن شد تا یادداشتی را نوشته و آن را توسط برخی از این هوادارن، منتشر سازد.متن یادداشت صادقی بدون هیچ گونه تغییری از این قرار است:«سلام به هـمه دوستان جانم… ممنونم که نگران حالم و قلبم بودید.

اتفاقات ناخوشایند در زندگی رضا صادقی خواننده معروف

خدارو شکر میکنم شماها کنارم و هـمراهـم و در قلبم هستید، من سلامتی و نشاطم رو از خوبی و لبخند شماها میگیرم… من خوبم و سرپا …. قدرتمند و عاشق .. خدا با منه تا شماها با من عجینید … نماز و روزه هاتون قبول و میدونم بفکر سفره های خالی هستین… اونایی که خوشحالن از قلب مریضم بهشون میگم که این قلب تا زمانی که عشق توش هست میزنه و من هـستم … شیر خسته بازم شیره… پرچم بالاست و پایین هـم نمیاد.

 

با گذشت مدت زمانی از اختلاف رضا صادقی با شرکت «ایران گام»، وی طی توافقاتی که با این شرکت انجام داد، توانست در خرداد 93 و بعد از 2 سال آهنگ های قدیمی خود مانند «وایسا دنیا» را مجددا اجرا کند، همچنین صادقی بناست که آلبومی به نام «فقط گوش کن» را در فضایی آرام و با سازهای آگوستیک، از سوی شرکت «ایرانگام» منتشر کرده و به بازار موسیقی عرضه کند.

 

او آلبوم دیگری نیز در دست تولید دارد که در کادر اجرایی آن، مهشاد عرب، ترانه مکرم، داریوش شهریاری، علی استیری بعنوان ترانه سرا واشکان خشایی، انوشیروان تقوی، شجاعت شفایی، فاضل پیش، مهران خالصی برای آهنگسازی و تنظیم کنندگی حضور و همکاری خواهند داشت. رضا صادقی زمان دقیقی برای انتشار این آلبوم ها اعلام نکرده است ولی به احتمال زیاد طی همین سال جاری، منتشر خواهند شد.

 

 

جام جم نوا