پارس ناز پورتال

قاصدک 24

تاثیرات سکته مغزی رضا رویگری روی دست و پایش

مجموعه : اخبار سینما
تاثیرات سکته مغزی رضا رویگری روی دست و پایش

تاثیرات سکته مغزی رضا رویگری روی دست و پایش

 

بازیگر سینما گفت: دو سال پیش دچار سکته مغزی شدم و از همان موقع تاکنون دست و پای چپم دچار مشکل شده است و هنوز بهبود نیافته ام.رضا رویگری خواننده و بازیگر سینما و تلویزیون به گزارش پارس ناز در اظهاراتی تازه گفت: دو سال پیش دچار سکته مغزی شدم و از همان موقع تاکنون دست و پای چپم دچار مشکل شده البته باید بگویم حالم از آن موقع بهتر است زیرا من چند روز اول که سکته کرده بودم حتی قادر به نشستن نبودم.

 

وی افزود: اگر خدا بخواهد می خواهم کم کم کارهایم را آغاز کنم و به فعالیت بپردازم. البته ممکن است برای انجام معالجه به کشورهای خارجی بروم زیرا گویا آنجا درمان بعد از نقاهت بهتر انجام می شود اما در حال حاضر وضعیت مالی مناسبی برای این کار ندارم.وی ادامه داد: در این دو سال کار نکرده ام و با توجه به هزینه های بالای درمان و اینکه من بیمه نیستم قادر به انجام معالجات تکمیلی در آن سوی مرزها نیستم.

 

این بازیگر با اشاره به شایعاتی که برای او در فضای مجازی ایجاد شده بود، عنوان کرد: درست کردن این شایعات به واقع کار زشتی است شما توجه داشته باشید که من سالم هستم و در خانه نشسته ام اما به یکباره خبر مرگم فضای مجازی را پر می کند.

 

رویگری تصریح کرد: چنین کارهای زشتی اطرافیان و دوستان من را اذیت و نگران می کندو باید بگویم که این کارها بازی با روح و روان نزدیکان من است. یک فرهنگ غلطی است که متأسفانه جا افتاده است و افراد در حال پیگیری آن هستند.

 

وی عنوان کرد: پیش از این به صورت تلفنی مزاحم هنرمندان می شدند و حالا به لطف فضای مجازی به شایعه پراکنی در خصوص زنده بودن یا فوت ما می پردازند.این بازیگر با اشاره به مراحل درمان خود خاطر نشان کرد: پزشکان به من گفته اند که به مرور زمان حالم بهتر می شود اما این پروسه طول می کشد و همان طورکه گفته ام در حال حاضر پا و دست چپم دچار مشکل است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

خبر ناراحت کننده درباره رضا رویگری بازیگر سرشناس ایرانی

 

جنجال ازدواج تارا کریمی 23 ساله و رضا رویگری 40 ساله

 

بیوگرافی کامل رضا رویگری