پارس ناز پورتال

اخذ ویزای تحصیلی

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

پیام تلگرامی جان زن باردار ایرانی را نجات داد

پیام تلگرامی جان زن باردار ایرانی را نجات داد

یک پیغام تلگرامی جان زن باردار ایرانی را نجات داد

 

تلگرام این بار نجات بخش جان مادر بارداری در بابل شد . ماجرا ازین قرار بود که یک زن در بیمارستان بابل که گروه خونی نادر AB داشت ، در هنگام زایمان خون زیادی از دست داد به نحویکه جانش به خطر افتاد و احتمال مرگ وی میرفت . با وجود اینکه بیش از 50 واحد فراورده های خونی به این مادر جوان تزریق شده بود اما باز هم جان وی در خطر مرگ قرار داشت 

 

تا اینکه فکر کمک خواستن در فضای مجازی به سر همراه بیمار زد و یکی از همراهان بیماری در بیمارستان بابل که نیاز به اهدای خون داشت، با فرستادن یک پیغام تلگرامی ٥٠نفر را به بیمارستان کشاند.به گزارش پارس ناز  اعضای این گروه تلگرامی وقتی متوجه شدند یک زن باردار به علت خونریزی شدید به فرآورده‌های خونی نیازمند است، این پیام را برای دیگر گروه‌های تلگرامی شهرهای اطراف فرستادند و باعث شدند این زن باردار از خطر نجات پیدا کند.

 

هنوز ساعتی از ارسال این پیام نگذشته بود که ٥٠نفر از مردم بابل، بابلسر، بهنمیر، قائم شهر و امیرکلا با گروه خونی ABمنفی برای اهدای خون به بیمارستان مراجعه کردند.این بیمار که قبل از حضور این افراد بیش از ٥٠واحد خونی دریافت کرده بود، با رسیدن خون‌های جدید از خطر رهایی یافت.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 چهره طنز نیوشا ضیغمی در حال اهدای خون

 

تست قند خون مرگ بار داعش وارد ایران شد

 

کشف خون مصنوعی برای اولین بار در جهان

 

بیل ‌گیتس خونش را به حشرات با کمال میل هدیه داد + عکس

 

سرقت خوابگاهی دختر دانشجو بخاطر عشق تلگرامیش