پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

بهترین مراکز پخش کیف و تولیدی 1403 – ایده سرمایه گذاری

مجموعه : مدل کیف و کفش
بهترین مراکز پخش کیف و تولیدی 1403 – ایده سرمایه گذاری

پخش کیف به صورت عمده، با توجه به پیشرفت روزافزون صنعت مد و نگاه مثبت جامعه به آن، یکی از گزینه‌های جذاب برای کسب درآمد مناسب و فعالیت در بازار با سرمایه‌ای محدود است.

 

در این مقاله به صورت کامل شما را با این صنعت و شیوه موفقیت در آن آشنا خواهیم کرد.اولین قدم در راه اندازی کسب و کار پخش کیف عمده، یافتن تولیدی های درجه یک است.

 

در حقیقت نمی‌توان یک یا تعدادی از مراکز تولید یا پخش کیف را به عنوان بهترین‌ها مشخص نمود؛ زیرا مسائل و چالش‌های متعددی در این مسیر وجود دارد. در ادامه با بررسی این چالش‌ها، معیارهای اساسی برای انتخاب مرکز پخش کیف را به شما معرفی کرده و بهترین مراکز را با هم خواهیم شناخت.

 

چالش‌‌های پخش کیف

کیف به عنوان کالایی کاربردی و البته موثر در مد و فشن، همواره مورد توجه اقشار زیادی از جامعه قرار می‌گیرد و در این میان پخش کیف عمده می‌تواند یک طرح تجاری موفق تلقی گردد؛ اما همواره در هر کاری باید چالش‌ها و مسائلی که در ابتدای راه به چشم نمی‌آیند را به صورت دقیق بررسی نمود. از جمله‌ی این مسائل در حوزه پخش کیف باید به موارد زیر اشاره کرد.

 

کیفیت را جدی بگیرید

شاید مهم‌ترین چالش شما در مسیر پخش کیف، حفظ کیفیت در سطحی مطلوب است. دقت کنید که کاهش قیمت هرگز نباید به کاهش کیفیت محصولات شما منجر شود. ارائه محصول با ظاهری مناسب اما کیفیت پایین، به بهایی کمتر از بهای بازار، مشتریان زیادی را به سوی شما خواهد آورد اما همه می‌دانیم که این مشتریان، هرگز به شما وفادار نخواهند بود. به عبارت دیگر، عدم ارائه کیفیت مناسب در فروش کیف، یعنی گام برداشتن در مسیر شکست کسب و کار.

 

قیمت را بشکنید!

شاید از دیدن این تیتر بعد از صحبت کردن در مورد اهمیت کیفیت تعجب کنید؛ اما جای تعجب وجود ندارد. قیمت هر کالایی تنها به کیفیت آن وابسته نیست.

 

مواردی مثل هزینه‌‌های جابجایی، شیوه خرید (عمده یا محدود)، شیوه کار (آنلاین یا حضوری) تعداد واسطه‌ها و بسیاری از عوامل دیگر روی قیمت کالای مورد نظر شما تاثیر دارند.

 

در تولیدی کیف هم باید با به حداقل رساندن واسطه‌ها و کاهش هزینه‌های جابجایی و تامین و سایر موارد، کیف را به بهایی کمتر از سایرین به بازار عرضه کرد و به اصطلاح قیمت شکن بازار بود.

 

در این میان جستجو و سرچ را نیز فراموش نکنید

 

نکته مهم و چالش اساسی بعدی این است که شما به عنوان یکی از فعالان حوزه پخش و تولید کیف زنانه، بروزتر از رقیبان‌تان باشید.چه دوست داشته باشید و چه نه، رسانه‌ها و صنعت مد و سلبریتی‌ها، نقش مهم در شکل دهی به سلایق عموم مردم در حوزه‌های مختلف از جمله پوشاک و کیف و اکسسوری و… دارند.

 

در پخش کیف مخصوصا به صورت عمده باید جهت حرکت سلایق مردم و مدهای تازه بازار را به سرعت شناسایی کرده و کالاهای خود را که با این روند جدید منطبق هستند؛ در زمان طلایی اوج گیری تقاضا به بازار عرضه نمود.

 

پس اگر به دنبال موفقیت در این راه هستید سعی کنید با بهترین مراکز تولیدی کوله پشتی و کیف همیشه در ارتباط باشید و حتما مجلات و سایتهای مهم مد در داخل و خارج از کشور را دنبال کنید.

پخش کوله پشتی

نیازها را بسنجید

حقیقت دیگری که در زمینه پخش کیف مقابل شما قرار می‌گیرد؛ این است که در هر دوره زمانی، خواه و ناخواه، تقاضا برای نوع خاصی از کیف افزایش پیدا خواهد کرد و شما باید این ماجرا را به خوبی بررسی کرده و در برنامه ریزی خود آن را لحاظ کنید. از طرف دیگر تغییر شکل زندگی باعث می‌شود تا نیازها شکل تازه‌ای به خود بگیرند.

 

برای مثال برای آقایان در اختیار داشتن کیف پولی که بتوانند با خیال راحت تلفن همراه خود را در آن قرار دهند و هیچ دغدغه‌ای از بابت وارد شدن آسیب به کارت‌های بانکی خود نداشته باشند؛ در دوره‌ای خاص بسیار مهم شد و پخش کننده‌هایی که توانستند به صورت فوری به این نیاز پاسخ بگویند؛ سود بسیار مناسبی را کسب کردند.

 

تامین کالا

از دیگر چالش‌های مهم پخش کیف، تکمیل زنجیره تامین یا ایجاد اطمینان از در دسترس بودن کالا در مواقع ضروری است. بسیار دیده می‌شود که فرد یا افرادی فعالیت خود در حوزه پخش کیف را آغاز می‌کنند و با تلاش فراوان موفق می‌شوند تا مشتریان خود را بیابند؛

 

اما دقیقا در دوره‌ای که سفارش‌های متعدد به سوی آنها سرازیر می‌شود؛ امکان تامین کالا را ندارند. به صورت نمونه فروشگاه آنلاین بگ استور که از فعالان پخش کیف است به عنوان نمونه خوبی در این صنعت به شما می رود.

 

مطمئن باشید که هر چقدر هم کالای شما با کیفیت باشد؛ مشتری برای شما صبر نخواهد کرد و دوست دارد تا در کمترین زمان کالای خود را دریافت کند. در حقیقت اگر شما نتوانید کالا را به صورت کامل، در بیزنس پخش کیف تامین نمایید؛ برای دیگران بازاریابی کرده‌اید! یعنی شما احساس نیاز به کالا را در مشتری ایجاد کرده‌اید اما سود آن نصیب فردی می‌شود که توانایی تامین کالا را دارد.

 

سرمایه را مدیریت کنید

یکی از اصول اساسی در دانش مالی و حسابداری، مدیریت سرمایه است. جمله معروفی در این حوزه وجود دارد که می‌گوید: «اگر شما بدهی ندارید یعنی سیاست مالی ندارید»ساختار سرمایه شما باید متشکل از بدهی‌ها و دارایی‌های شما باشد و نداشتن بدهی، یعنی عدم استفاده از فرصت‌های موجود.

 

این مورد درباره پخش کیف هم صدق می‌کند. یعنی اگر قرار باشد که شما همواره به صورت نقدی کالای خود را تامین نمایید؛ دیر یا زود زمانی فرا می‌رسد که وجه نقد شما به اندازه کافی نخواهد بود و به تامین کالا نیاز مبرم دارید و طبیعتا در این حالت اتفاق رخ خواهد داد که در بخش قبل به آن اشاره کردیم.

تولیدی کیف

بهترین مرکز تولیدی کیف کجاست؟

 

با مرور این چالش‌ها، طبیعتا بهترین مراکز پخش کیف را راحت‌تر خواهیم شناخت. ایده بسیار ساده است! بهترین مرکز پخش کیف جایی است که بتواند چالش‌ها و مسائل ذکر شده را برای شما به حداقل برساند.

 

برای مثال شما قطعا باید سراغ مرکزی بروید که کیفیت بالاتری را ارائه می‌دهد و در فاصله نزدیکی از شما قرار دارد تا از این طریق هزینه‌های جابجایی شما کاهش پیدا کند و از طریق آن بتوانید قیمت محصول را کاهش دهید.

 

یا در مثالی دیگر می‌توان گفت که انتخاب یک مرکز کیف که تامین کالای شما را تضمین می‌کند از انتخاب مرکزی که تعهدی در این باره نمی‌پذیرد بهتر خواهد بود.

 

همین مسئله در مورد انتخاب مرکزی که به صورت نسیه یا چکی با شما کار می‌کند و مرکزی که تنها به صورت نقد کالا را در اختیار شما قرار می‌دهد هم صدق خواهد کرد.

 

البته احتمالا هیچگاه نمی‌توان مرکزی را در حوزه کیف عمده یافت که تمام چالش‌های شما را از بین ببرد اما باید سراغ جایی رفت که این مسائل را در بیشترین سطح مرتفع خواهد کرد.

 

در نهایت باید گفت که پخش کیف، علی رغم جذابیت خود، در صورت نادیده گرفتن این چالش‌ها یا سایر چالش‌های جزئی‌تر، می‌تواند به تجربه‌ای تلخ برای شما تبدیل شود.پس قبل از شروع کار و انتخاب مرکز پخش کیف مدنظر خود، این مسائل را بررسی نمایید.