جستجو در پارس ناز

تشییع جنازه دختر دانشجو در بیابان عربستان سعودی + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
تشییع جنازه دختر دانشجو در بیابان عربستان سعودی + عکس

شییع جنازه دختر دانشجو در بیابان عربستان سعودی ، به گزارش دیلی خبر ناهید المانع، 31 ساله و اهل عربستان سعودی روز سه شنبه 17 ژوئیه در منطقه ایسکس مورد حملات متعدد چاقو قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

پلیس اعلام کرده است که با توجه به نوع پوشش ناهید و اینکه آثاری از سرقت دیده نشده، امکان دارد او به دلیل مسلمان بودن و نوع حجابش، قربانی شده باشد.تا کنون تلاشهای پلیس برای دستگیری فرد مضنون راهبه جایی نبرده است.پلیس مرد 52 ساله به همراه جوان 19 ساله را دستگیر اما پس از تحقیقات انها را ازاد نموده است.

 

پلیس ایالت ایسکس می گوید احتمالا بین این قتل و قتل ماه مارس که جیمز اتفیلد 33 ساله با 102 ضربه چاقو به قتل رسیده بود باید ارتباطی وجود داشته باشد.استیو ورون رئیس پلیس می گوید در کمتر از دو ماه شاهد دو قتل با چاقو در منطقه کولچستر بوده ایم که انگیزه قتل هنوز نامشخص است.به شهروندان توصیه می نماییم بیشتر مراقب خود باشند.

 

به گزارش پارس ناز جنازه ناهید المانع 31 ساله امروز سه شنبه 24 ژوئن 2014 در میان شماری زیادی از هم وطنان عربستانی خود در بیابان الجوف تشییع و به خاک سپرده شد.ناهید روز سه شنبه 17 ژوئیه در منطقه ایسکس توسط فرد ناشناس با 16 ضربه چاقو به طرز فجیعی به قتل رسیده بود.

 

 

منبع: دیلی خبر