پارس ناز پورتال

قاصدک 24

مردی که 47 سال در بيمارستان بستري است! +عکس

مردی که 47 سال در بيمارستان بستري است! +عکس

مردی که 47 سال در بيمارستان بستري است!

 

یک مرد 70 ساله اهل بورسا درترکيه، بمدت 47 سال از عمرش را به صورت مستمر در بیمارستان زندگی کرد !اما نه به خاطر بيماري بلکه چون جايي براي زندگي نداشت.
 
 

یک مرد 70 ساله اهل بورسا، ترکيه، 47 سال گذشته را در بيمارستان زندگي کرد اما نه به خاطر بيماري بلکه چون جايي براي زندگي نداشت. عبدالله کُزان سال 1968 مدتي پس از اتمام خدمت سربازي پا به بيمارستان ايالت بورسا گذاشت. در ابتدا به خاطر سردرد بستري شد اما مدتي بعد از دکترها درخواست کرد که زمان بيشتري آنجا بماند چون جاي ديگری برای زندگی کردن ندارد.

مردی که 47 سال در بيمارستان بستري است! +عکس

به گزارش پارس ناز ، مدیریت این بیمارستان در رفتاری انساندوستانه موافقت کرده و به او کمک میکند.او از همان ابتدا با اوضاع بيمارستان کنار آمد و به قول خودش از زندگي در بيمارستان لذت مي‌برد بنابراين هر بار که زمان ترخيص وي فرامي‌رسيد، مديريت بيمارستان نام وي را به‌عنوان بيمار جديد دوباره ثبت مي‌کرد. در ازاي اين سخاوت بزرگ بيمارستان، او نيز هر وقت نياز بود به کمک آن‌ها مي‌شتافت مثلاً وسايل را جابجا مي‌کرد و عکس‌هاي ام آر آي و اسناد اداري را به مقصد مي‌رساند و مثل يکي از کارمندان آنجا به‌حساب مي‌آمد.

مردی که 47 سال در بيمارستان بستري است! +عکس

این مرد ترک  از بيماري آسم و ديابت رنج مي‌برد و عاقبت در جمعه گذشته در اثر ازکارافتادن سيستم تنفسي اش از دنيا رفت. پس از مرگ وی  شخصی که مدعی بود برادر عبدالله کزال است به بیمارستان مراجعه میکند تا جسد را تحویل بگیرد . او ادعا کرد که برادر اوست که البته مدارک شناسايي او اين امر را ثابت کرد. برادر عبدالله با نام حسن کُزال به خبرنگاران گفت مرتب به برادرش سر مي‌زده اما هيچ‌وقت نتوانست او را براي بازگشت به خانه راضي کند.

 

 

 

مطالب مرتبط:

 

مردی که 47 سال در بيمارستان بستري است! +عکس

 

بازگشت دوباره ابوالفضل پور عرب به بیمارستان (عکس)

 

طولانی ترین رابطه جنسی به بیمارستان کشیده شد + عکس