پارس ناز پورتال

قاصدک 24

خوش اندام ترین زنان هالیوود بعد از دوران بارداری +عکس

خوش اندام ترین زنان هالیوود بعد از دوران بارداری +عکس

خوش اندام ترین زنان هالیوود بعد از دوران بارداری شما هم مثل من فکر می کنید که ستاره ها بعد از بارداری اندامشان حتی از قبل هم بهتر می شود؟! این منصفانه نیست، اما می تواند الهام بخش ما بوده  و بهمان انگیزه بدهد. آیا شما هم صرف نظر از اینکه مادر شده اید یا نه دوست دارید بهتان یک انگیزه بصری بدهیم که خود را خوش اندام کنید، پس از این ستاره ها که مادر هم شده اند انگیزه بگیرید.

 

1. بیانسه
بیانسه در لیست ما یکی از جدیدترین مادرهاست، اما او به اندام قبل از بارداری و قبل از به دنیا آمدن بلو آیوی برگشته است. گفته شده این ستاره سابق دیسنی در بین چرت های نیمروزی نوزادی بلو آیوی روزی شش بار هر دفعه 20 دقیقه ورزش می کرده است. این فداکاری برای تازه مادر خسته کننده بوده اما باعث شد بیانسه 28 پوندی که در بارداری اضافه کرد را کم کند.

 

2. جنیفر لوپز
اگرچه جنیفر لوپز در ازدواج با مارک آنتونی موفق نبود، اما آنقدر خوش شانس بود که دو بچه زیبا داشته باشد! او با متعهد بودن به یک برنامه ورزشی سخت و برنامه غذایی به اندام قبل بارداری برگشت. گفته شده جنیفر در دوان بارداری 40 پوند وزن اضافه کرد، پس از یک رژیم غذایی با 1400 کالری پیروی کرد، از مصرف گوشت قرمز خودداری کرد و هفته ای 4 بار ورزش کرد. ژن خوب و کار سخت کمک کرد جنیفر به بدن قبل از بارداری خود برگردد.

 

3. هایدی کلوم
او درعین حال که مادر 4 بچه زیبا است، میزبان Project Runway نیز بوده و و با مربی اش David Kirsch روزی دو بار تمرینات ورزشی انجام می دهد و از برنامه غذایی که مربی اش به او داده به نام Ultimate New York Body  نیز پیروی می کند. هیچ کس نمی داند اندام ستاره هایی مثل هایدی کلوم چگونه بعد از چندین بارداری مثل قبل می شود. شاید یادتان باشد که او چگونه 8 تنها هفته بعد از به دنیا آمدن فرزندش در برنامه فشن شوی ویکتوریا سکرت شرکت کرد، درسته؟!

 

4. جسیکا آلبا
جسیکا آلبا همیشه اندامی لاغر داشته، اما بعد از بارداری اندامش مثل قبل هم لاغر شده بود و هم از شل شدگی پوست خبری نبود! البته که او ژن خوبی هم داشته، اما مطمئنا بعد از بارداری سخت ورزش کرده تا بدنش سفت و لاغر شده و اثراتی از شکم بزرگ بارداری در او دیده نشود. جسیکا مقدار زیادی پروتئین و سبزیجات می خورد و ورزش های متنوعی کار می کند، از ورزش های هوازی گرفته تا بوکس تا بتواند اندام خوبی داشته باشد. باید بگوییم کش وارن واقعا یک مرد خوش شانس است.

 

خوش اندام ترین زنان هالیوود بعد از دوران بارداری +عکس

5. هالی بری
به این ستاره سابق فیلم جیمز باند نگاه کنید و واقعا نمی توانید باور کنید که او حتی یک بچه داشته باشد! هالی بری یکی از بهترین اندام ها را در بین ستاره های سینما دارد و بعد از بارداری با متعهد ماندن به یک رژیم سخت متشکل از گروه کربوهیدارت، پروتئین، سبزیجات و آب و همین طور برنامه ورزشی 5 روز در هفته به اندام قبل از بارداری اش بازگشت. انجام این ورزش ها و رژیم غذایی ظاهرا کاری شدنی بوده است، اما آیا فکر می کنید او دوباره نقشی در فیلم های جیمز باند بگیرد؟

 

6. ویکتوریا بکهام
ستاره خوش پوش Spice ظاهرا شیک ترین مادر فوتبالی بوده و همیشه به خاطر اندام فوق العاده لاغرش بعد از به دنیا آمدن 4 بچه معروف است، این ستاره علاقه مند به مد همیشه اندامی خوب داشته است. ویکتوریا بعد از به دنیا امدن دخترش هارپر سون از رژیمی پیروی کرد که رژیم 5 مشت نامیده می شود، به این معنی که در روز فقط می توانست به اندازه 5 مشت دست غذا بخورد، او شکر را از برنامه غذایی حذف کرد و فقط سهم خیلی کوچکی پروتئین مصرف می کرد. اگرچه این رژیم ایده آل نیست و همین طور رژیم پروتئین اما فقط مطمئن باشید غذاهایی بخورید که چربی سوز باشد.

 

7. کورتنی کارداشیان
کورتنی که دو فرزند پسر دارد نیز قطعا دوست داشت به اندام قبل از بارداری برگردد اما  او تغییرات ساده ای در برنامه غذایی اش ایجاد کرد مثل خوردن غذاهای ساده و برای لاغر شدن می دوید. کورتنی متوجه شد غذاهایی که می خورد بیشتر از آنچه فکر می کند کالری دارد برای همین تغییراتی در غذاهایش داد، مثلا آجیل بدون نمک را جایگزین آجیل شور کرد. تغییرات خیلی کوچک می تواند نتایج بزرگ داشته باشد!

 

8. آنجلینا جولی
این مادر پرمشغله و صاحب 6 بچه، بازیگر و فعال حقوق بشر، با خوردن میوه و سبزیجات و ورزش به اندام قبل از بارداری حود بازگشت. البته جولی یک برنامه ورزشی مداوم و منظم ندارد، اما  وعده های غذایی کوچک و به تعداد زیاد دارد.  جولی همچنین این نگرانی را دارد که اگرچه او خودش به وزن قبل از بارداری بازگشته است اما دوست ندارد زنان با دیدن او فکر کنند که حتما باید اندام خیلی لاغری داشته باشند تا زیبا به نظر برسند.

 

خوش اندام ترین زنان هالیوود بعد از دوران بارداری +عکس

9. میراندا کر
میراندا هم صاحب یک بچه دوست داشتنی شد و هم مدل ویکتوریا سکرت است. بله او بعد از بارداری سخت تلاش کرد تا به اندام قبلی خود برگردد. این ستاره برنامه منظمی داشت: شامل خواب کافی، نوشیدن آب زیاد، خوردن صبحانه سالم، خوردن سبزیجات زیاد و انجام دادن یوگا.

 

10. گیزل باندچن
گیزل و اندام معروفش همیشه در تبلیغات مد مارک های مشهور در سراسر دنیا دیده می شود، پس حتما می دانید که او به خاطر شغلش باید همیشه اندام خوبی داشته باشد. خودش می گوید بازگشت به اندام قبل از زایمان را مدیون غذا خوردن درست  و سالم و اندام عضله ای قبل از بارداری اش می داند. او همچنین تنها چند هفته قبل از به دنیا آمدن فرزندش یوگا و کونگ فو کار می کرد و به همین دلیل انقدر آسان و سریع به وزن قبلی خود برگشت.

 

حال چه مادر شده باشید، چه فرزندی نداشته باشید اندام این ستاره ها و غذا خوردن سالمشان می تواند برای شما انگیزه و الگو باشد. حتی اگر مربی شخصی ندارید و حتی به کلاس ورزشی هم نمی روید، دست یافتن به سبک زندگی سالم ممکن بوده و حتی از نظر ذهنی نیز برایتان خوب است. امیدوارم این لیست بهتان انگیزه بدهد.