پارس ناز پورتال

قاصدک 24

عجیب ترین های مراسم کفن و دفن + عکس

عجیب ترین های مراسم کفن و دفن + عکس

عجیب ترین های مراسم کفن و دفن ، به گزارش دیلی خبر هنگامی که فردی فوت می نماید اقوام و خویشان سعی می نمایند بهترین مراسم عزاداری را برایش برگزار نمایند.سعی می نمایند شخصیت های مهم فامیل و دوستانش در این مراسم شرکت داشته باشند.

 

مراسم تششیع جنازه طبق اداب و رسوم مناطق به صور مختلف برگزار می گردد.به عنوان مثال در نیواورلئان آمریکا برخی از افراد وصیت های عجیب و غریب از خودشان به یادگار گذاشته اند.

 

برخی از انها وصیت نموده اند که انها را هنگام مرگشان با وسیله دوست داشتنی خود به خاک بسپارند.از ماشین مدل دار گرفته تا موتور هندا و آمبولانس همه جزو وسایل دوست داشتنی است که به وصیت انها جامه عمل پوشانده شد.

 

خانم میریام بربنک از جمله افرادی است که وصیت نمود او را در حالی دفن نمایند که روی صندلی نشسته است و روی میز جلویش با شراب،ویسکی،سیگار مزین شده و ناخنهایش با رنگ تیم فوتبال مورد علاقه اش در امریکا رنگ امیزی شده باشد.

 

هنگامی که خانم میریام در سن 53 سالگی فوت نمود دخترش به وصیت مادر عمل نمود و مقدمات را فراهم و جنازه مادرش را روی صندلی تکیه داد و میز را انطور که دستور داده بود چید.و میهمانان حاضر در مراسم شاهد اتفاقاتی بودند که انگشت تعجب به دهان گرفته بودند.

عجیب ترین های مراسم کفن و دفن + عکس

از دیگر مراسم تشییع عجیب و غریب در نیو اورلئان امریکا می توان مرگ لیونل باتیست در سال 2012 اشاره نمود.نوازنده موسیقی جاز از چهره های شناخته و خیر شهر محسوب می گشت.

 

او دوست داشت هنگامی که فوت می نماید مردم به او خیره نشوند و به او مانند فرد عادی نگاه نمایند.به همین خاطر هنگامی که درگذشت او را مانند فرد عادی به میله ای تکیه دادند.

 

لیونل در حالی که دست به عصا گرفته بود مانند شخص زنده جلو خانواده های داغدیده و میهمانان قرار گرفت

عجیب ترین های مراسم کفن و دفن + عکس

در ماه اوریل هنگامی که خانم میکی استرلینگ در سن 83 سالگی فوت نمود مراسم تشییع او مانند لیونل برگزار شد.خانم میکی در حالی مورد بدرقه دوستان و اقوام قرار گرفت که جام شامپانی در یک دست و نخ سیگار در دست دیگر گرفته بود.لباس شب بلند پوشیده بود و کلاه ارایش کرده و شال بلند پرپری به دور گردن انداخته بود

 

اما وقوع چنین مراسمی منحصر به ایالت اورلئان نبود.در ایالت میامی رکورد جدیدی در مراسم بدرقه مردگان به ثبت رسید.الکساندر برنارد هریس وصیت کرده بود که او را همراه با ماشین لامبورگینی خود دفن نمایند.

 

دختر 16 ساله الکساندر به نام تارل هریس می گوید پدرم عاشق ماشین زردش بود.او کشته و مرده ماشینش بود و سرانجام در حالی که شلوار جین به پا داشت و کلاه بیس بال به سر گذاشته بود و به چشمان عینک ضد افتاب زده بود همراه با ماشینش دفن شد.

عجیب ترین های مراسم کفن و دفن + عکس

موتور سوار 82 ساله که عاشق موتور مدل Electra Glide بود همراه با ان دفن شد.بیلی استندلی وقتی فوت کرد افراد او را روی موتورش سوار نمودند و او را در تابوت شیشه ای بزرگ قرار داده و او را دفن نمودند

 

استندلی ساکن ایالت اوهایو قبل از مرگش کنار ارامگاه خانمش “لورنا”سه قطعه قبر بزرگ خرید تا در هنگام دفن با موتورش مشکلی پیش نیاید.

عجیب ترین های مراسم کفن و دفن + عکس

سی سال قبل جوان 28 ساله قمارباز به نام ویلی استوکس جونیور فوت نمود.از انجایی که وی عاشق ماشین کادیلاک سویل بود به رسم وصیت نامه تابوتی به شکل ماشین فوق ساختند.تابوت مجهز به شیشه جلو،فرمان و چراغ خطر بود و جلو ماشین جعبه ای قرار داده شده بود که رویش نام مستعار ” Wimp نوشته شده بود.

عجیب ترین های مراسم کفن و دفن + عکس

اما برگزاری مراسم وداع عجیب و غریب با مردگان در سایر نقاط دنیا من جمله پورتو ریکو برگزار گردیده است.در سال 2008 هنگامی که آنجل پانتوجا مدینا به ضرب گلوله کشته شد و جسدش روی پلی رها شده بود به یاد ان حادثه جنازه آنجل در حالی که تکیه به دیوار داده است به خاک سپرده شد.

 

عمه آنجل خانم آنا دلیا پانتوجاس می گوید”از پزشک بگیر تا قاضی و وکیل،اقشار مختلف در مراسم وداع حاضر بودند.

 

گویی همه میهمانان دوست داشتند هنگام مرگشان در حالی که فنجان قهوه در دست دارند و تکبه به دیوار نموده اند دفن شوند.از هنگامی که مدینا در سال 2008 روی پل فوت نمود نام پل محل فوت او به el muerto parao به معنی مرد مرده تغییر نام داد.

عجیب ترین های مراسم کفن و دفن + عکس

از دیگر وداعهای عجیب و غریب می توان به مراسم دیوید مورالس اشاره نمود.وی عاشق موتور هندا بود و سرانجام با ان مومیایی و دفن شد.

عجیب ترین های مراسم کفن و دفن + عکس

پیراپزشک ادگاردو ولازیکیوز با امبولانسش به خاک سپرده شد

عجیب ترین های مراسم کفن و دفن + عکس

بوکسور حرفه ای به نام کریستوفر ریورا امورا در حالی که ملبس به لباس بوک مشکی خود شده بود و روی ان جمله”متشکرم از خدا”نوشته شده بود به رینگ بوکس تکیه داده شده بود دوستدارانش اخرین وداعها را با او انجام دادند و به همین شکل مومیایی شد

 

 

منبع: دیلی خبر